reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Peti - Lucy jest przepiękna! Śliczne włoski ma i taka buźke cudowną :) Dumna mama musisz być.

Dziewczyny a u mnie z przygodami - wczoraj po południu do WC a tam skrzep krwi i brunatny śluz ... Prof jeszcze wczoraj był na urlopie, na IP nie chciałam bo wpierw by mnie położyli a dopiero potem badali więc zadzwoniłam do tego znajomego lekarza z Pomorzan, akurat miał dyżur więc szybko tam - oczywiście nie wiadomo skąd to - mała OK, łożysko doklejone całkowicie, szyjka 37mm twarda, żadnych skurczy. Dziś prof potwierdził, że wszystko jest OK, kazali się oszczędzać już, nie latać i tyle. Coś w tym musi być bo ostatnie dni dość aktywne miałam i może przegięłam. Tak czy siak wczoraj na Pomorzanach dziewczyny dowiedziałam się tyle o porodówce, że jak tylko chcę to mogę się umówić z tym znajomym gin na jego dyżur więc pewnie tak to się u mnie skończy.
Powiedział też że te legendy o gronkowcu to wierutna bzdura, że jak każda porodówka ma bakterie i tego się nie uniknie ale rozdmuchanie tego problemu to mówi że absolutna nie prawda.
W ogóle wczoraj do tego szpitala pojechałam z mężem i że mama akurat była w pobliżu to przyjechała i ją też wpuścili na USG to babcia teraz pełen szał jak wnuczke zobaczyła na żywo :)

Dziś jak prof usłyszał kto mnie badał wczoraj to powiedział, że nie musi po nim nic sprawdzać ale że marudziłam to zrobił USG.
Co więcej - kazał mi prof przełożyć wizytę u Węgrzynowskiego bo niby za wcześnie miałam umówioną i idę dopiero 12 września to będzie 30t2dc. A do prof dopiero 1 października.Pytałam też o jego wizję tej krwi pępowinowej i komórek macierzystych - powiedział, że na pewno warto ale musimy mieć świadomość, że w Polsce większość zastosowania jest dla rodzeństwa a nie dla tego malucha od którego jest pobrana krew ale oczywiście decyzja należy do nas.

ewelina.br
proszę już jesteś:

SIERPIEŃ
1. MADZIA I PIOTR (18 sierpień) córka
Hanna
2. ELLENI (28 sierpień) córka Adrianna
____________

WRZESIEŃ
3. NIEPOKORNA (1 wrzesień) syn Oliwier
4. JOGO (2 lub 6 wrzesień) córka Nadia
5. ZUZIA2011 (5 wrzesień) syn

____________

PAŹDZIERNIK
6. MAJKA201 (12 październik) syn
7. MADZIA76
(18 październik) córka Marcelina
8. LENKABAR (30 październik) syn Filip
____________

LISTOPAD
9. Bzibziok (7 listopad) syn Michał
10. FOOTE
(5 listopad) syn Jerzy
11. LOLITKA200 (13 listopad)
12. ESIEK (19 listopad) córka Małgosia
13. EMA51 (27 listopad) syn Jan

____________

GRUDZIEŃ
14. _Infinity_ (12 grudzień), córka Lenka
15. Ona232
(12 grudzień), syn Antoś

____________


2015

STYCZEŃ
16. Hope84 (1 styczeń) córka Nina

17. szczerbatka (13 styczeń) syn Piotruś
18. Magda_7891 (19 styczeń)
19. Bziumelka (20 styczeń) córka Sonia
20. Oktavi (22 styczeń), córka Jagienka
21. Emilia M (29 styczeń)
____________


LUTY
22. ewelina.br (4 luty)

23. Genna (19 luty), niespodzianka :)

 
Ostatnia edycja:
Peti : Lucy jest przesliczna ...normalnie zakochac sie mozna i ta czarna czuprynka ahhh :) mam nadzieje ze bede miala okazje Was poznac ...:) jeszcze raz ogromne gratulacje...
Ps.dziekuje za odp.na pw...
 
Peti ale piękna kluseczka z tej twojej Lucy normalnie cudowna dziewczynka a włoski bomba.

Esiek dobrze że z dzidziochem wszystko dobrze a. I takie wizyty e szpitalu widocznie się przydają.
 
Peti cudowa twoja Lucy a włoski po prostu bomba! Dzięki za odp w sprawie gbs ale doczytałam się na stronie nhs ze u nas nie robią bo ryzyko zakażenia jest niewielkie i powikłania bardzo żadko występują dlatego tez w tym kraju wola leczyć niż profilaktycznie płacić za to badanie .

Esiek to znowu miałaś stresa:( ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło !
 
reklama
peti sliczna dziewczynka a jakie ma wloski gratulacje udana w 100%


jesli chodzi o moja luteine to tak biore znaczy sie mam ja odstawic i kazal mi odrazu dlatego pytam jak wy mialyscie:)
 
Do góry