reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziękuje za linka :-) przyznam, że wolałam zapytać u was, bo wam się udało, czyli widać u was przeprowadzono procedurę dobrze i z sukcesem, staraczki są na tym etapie, którym ja teraz, czyli wciąż szukają :-)
Wiem, jak to jest, jak ktoś juz jest na innym etapie, dlatego nie będę zawracać wam głowy :-)
 
reklama
Evita - nie chodzi o zawracanie głowy :) Jak widzisz i tak tu non stop piszemy. Bardziej chodzi o to, że nie da się odpowiedzieć na twoje pytanie :) Każda z nas tutaj której sie udalo miala inny problem, inną kombinację leków, inną stymulację w innym czasie itd :) Tutaj na prawdę trzeba zdać sie na lekarza, a dziewczyny na tamtym wątku będą więcej wiedzieć na temat aktualnych procedur itd. :)
 
Evita nikomu glowy nie zawracasz i masz racje staraczki sa na tym etapie co Ty a tu dziewczynom sie udalo.Moze ktoras napisze cos pozniej,pozdrawiam i na pewno sie uda zobaczysz!:tak:Ja moge polecic Ci klinike w Dublinie sims.ie . Jedna z najlepszych w europie i stawiaja na jakosc a nie ilosc.Nam sie udalo za 1 razem.Pracuje tam polski lekarz,ktory w grudniu wraca do polski.Gdybys chciala namiary na niego to postaram sie zalatwic,kolezanka ma nr telefonu.
 
Evita ja się nie znam na IVM, bo miłam klasyczne IVF, ale chwilkę poczytałam o tej metodzie i myślę, że jeśli rzeczywiście ona jeszcze zmniejsza troszkę prawdopodobieństwo sukcesu, to jest jakas logika w tym, że namawiają Cię na odrobinę skuteczniejsze IVF. Ja też mam PCO i kiepsko reagowałam na Clostilbegyt, a także byłam narażona na hiperstymulację, bo na malutkie dawki gonadotropin reagowałam b. mocno, więc w pewnym sensie jesteśmy podobnym przypadkiem (pocieszę Cię, że u mnie pierwsza procedura od razu była tą skuteczną:)
 
evita witaj nie zawracasz głowy tyle tylko że dziewczyny w wątku kto po in vitro są na bierząco z procedurą i miałam płatną i rządową i własnie z rządowej będę miała dzidziusia i niczym od płatnej się nie różniła procz tego ze o wiele mniej kasy zapłaciłam.

Lenka ja cały czas korzystam z niemieckich płynów i proszków ale teraz przejaz do schwedt jest zamknięty tz. jest objaz bo robią drogę a moja mama wyjeżdźa na urlop na początku sierpnia i am chęc i ochotę troszkę mi pomóc więc niewielki płyn kupię u nas a potem pojadę do schwedowa.
 
A no widzisz Madzia, to Ty już znasz dobrodziejstwa płynów niemieckich :) ja czasem też wypuszczam się do Schwedt, ale najczęściej do Loknitz, bo bliziutko, a jak już zupełnie nie mam kiedy to korzystam ze sklepów z niemieckimi produktami np. na rynku Pogodno.
 
No ja do loknitz mam 15 km przed ciążą to na rowerach tam jeździliśmy ale tam tylko netto czy znasz jeszcze jakiś dobry sklep w loknitz?
 
Madzia jest jeszcze Rewe. Nie mogę odżałować, że nie ma Schleckera, bo tam to już cała chemia była- czego dusza zapragnie. Rewe moim zdaniem lepszy od Netto, a jest kawałeczek dalej
 
Siaga gratulacje !!!Faktycznie bylo nieciekawie,ale jest dobrze,super!A mowilam ze mnie przegonisz :) Wszystkiego dobrego. Niepokorna do miss to mi daleko haha.Mialam Ci pisac,nie wiem jak w Twoim szpitalu ,w moim nie zalecaja chusteczek do pupy tylko te kulki z waty.Kolezanka mi mowila ze tym dziadostwem nie da sie dzecka umyc porzadnie.Dziwne maja te zwyczaje tutaj,jakies z tamtego stulecia.Ostatnio moj konsultant mierzyl mi brzuch centymetrem,pierwszy raz :)Czy Tobie tez mierzyli? :) :)

No mierzyli ale od gory do dolu na lezaco ;)Moj szpital tez ma takie zwyczaje...ja spakowalam kulki z waty i chusteczki na bazie wody...chyba mamy te same. Mam wiecej rzeczy na porodowke niz jak lece na wakacje do Polski ;)
 
reklama
Do góry