reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
esiek tak tam na Szafera do przychodni ona ma taki swój pokój słucha serduszka kropki i tak sobie gadamy, moja szfagierka ją miala i moja koleżanka były zadowolone po porodzie przyjeźdźała tak około 5 razy do nich do domu. Nazywa sie Alicja ostrowska
 
Super. Po urlopie sie umawiam. Bo mi polecila jedna kolezanka ale ona tez ja poleca przez kogos wiec pewna nie jestem. A jak ty polecasz to bedzie git.

Dziewczyny z Trojmiasta - poleccie jakas duza hurtownie/sklep dla dzieci u Was. Jade na urlop e tamte rejony o bym cos w temacie z ciekawosci odwiedzila :D
 
Peti co spakowalas z ciuszkow dla corci do szpitala?? Bo ja nie mam zielonego pojecia co zabrac i ile bo ta lista ze szpitala jest conajmniej dziwna ;)
 
Esiek, w trójmieście z takich większych znam Akpol oraz Mama i Ja, a z wózkami Bobo Wózki.
Koło mnie jest też hurtownia Bajka ale jakoś ubogo u nich ostatnio...
 
reklama
Do góry