reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jogo moj maz tez by raczej nie poszedl :)Mnie te w studiu sesje za bardzo sie nie podobaja,duzo na to samo kopyto niestety.

Kolezanka poleciala do Polski i zrobila sesje gdzies na starej farmie,w spodenka jeansowych,kraciastej koszuli,i kowbojkach.A na brzuchu miala napisane I love my daddy.Byl to prezent dla jej partnera.Zdjecia rewelacja,zreszta ona w ciazy wygladala fantastycznie:-) Ja od tej pory nic lepszego nie widzialam.
 
reklama
Część dziewczyny.
Mam pytanie, czy któraś może miała problem z zapaleniem pochwy w ciąży? Moje obawy się potwierdziły bo często łapałam jakąś infekcje i dzisiaj obudziłam się z mało przyjemnym dolegliwościami. Myślę że luteina też się przyczyniła do tego. Czy wiecie może czy jakąś maść można kupić bez recepty? Wizytę mam w poniedziałek ale chyba oszaleje do tego czasu :(
 
Czesc dziewczyny a ja po wizycie nad morzem. Jest tam taki upał i tłok ze człowiek na człowieku prawie leży. My wyttrzymalismy dwa dni i chcieliśmy do domu ja nie z tych leżących plackiem ale pochodzić fajnie było. Chodziliśmy tak z miejscowości do miejscowości i troszkę km nam się zrobiło.

Magda możesz stosować maść clotrimazol a na wizycie koniecznie nich dr sprawdzi ci ph. I jak będzie słabe to niech coś przepisze..

Lenka ja myślałam o takiej sesji Ale chyba też troszkę później a ile to kosztuje to nie wiem
 
Dziewczyny u nas sesja to koszt od ok 500 do nawet 1000zl. Ja jezeli bede robic to tak pod koniec wrzesnia wiec jeszcze nie szukam konkretnie.
Na pewno bede robic sesje z Goska u nas w domu jak bedzie miala ok miesiaca.
 
Magda ja miałam infekcję grzybiczną, ale bez typowych nieprzyjemnych objawów jak u Ciebie. Ze mnie dosłownie lała się woda (myślałam, że wody mi odchodzą) a to mój organizm walczył tak z infekcją. Nie czekaj do poniedziałku, żeby się za bardzo nie rozwinęła, a to w ciąży chyba nie za dobrze. Jak to nie pierwszy raz to pewnie wiesz, że od maści nie na receptę nie przejdzie. Ja pojechałam na IP i przepisali mi globulki- są całkowicie bezpieczne dla dziecka. Następnego dnia dla pewności poszłam jeszcze do swojego gina

Madzia 2 dni w taki upał to i tak niezły wynik ;-) ja się chowam w domku

Dzięki dziewczyny za info o sesji. Właśnie tyle mi odpisali fotografowie- jakieś 400-500 zł w studio. A ja właśnie nie chcę stylizowanej sesji z milionem gadżetów w plenerze, tylko klasyczne czarno-białe zdjęcia jak miała np. Shakira i Pike jeśli gdzieś Wam się rzuciły w oczy. Piękna pamiątka.
 
Właśnie lenka mi się też tylko takie podobały i takie foto robi na przykład ESTE, a tam koszt jest niestety wyższy.
 
Hej dziewczyny!
musze sie wam pochwalić ze dzis u mnie była wyprzedarz w next i obkupilam moja malutka az 12 mc! Nie mogłam sie powstrzymać :) przy kasie tylko lekko sie zdziwiłam ze az tyle do zapłaty ale cóż i tak było warto w koncu wszystko za pół ceny. Gorzej jak urodzę synusia to wtedy bede musiała wszystko oddać :(

a pa torba do szpitala dalej nie spakowana :(
 
Hej, ja tez widziałam ta wyprzedaż w next. Ale jakoś nic nie kupiłam. Ja zawsze na necie patrzę bo większy wybór. Moze dzis cos popatrze jeszcze.

Kiedy zaczęliście kupować ciuszki?


Okazało sie ze moj gin polski jednak bedzie 25-go wiec wybiorę sie do niego po spotkaniu z położna. Jakoś jemu lepiej ufam. A najwyżej tydzien pozniej szpital zrobi mi usg. Tym bardziej ze to bedzie juz na granicy bo gdzies 13t6d wiec wole u polskiego w 13t1d.
 
A wczoraj byliśmy nad morzem. Strasznie było goraco, ale zajechaliśmy na 2.30 i od razu poszliśmy na obiad wiec wyszliśmy na słońce jak juz słońce nie było takie strasznie mocne. No i troche w cieniu siedzieliśmy, chociaż ciezko cień znalesc na plazy. Ludzi pełno. Ale kocham morze.
 
reklama
dziewczyny do ktorego tygodnia ciaza jest najbardziej zagrozona?




mam jeszcze jedno pytanie moja kolezanka jest po transferze i ma taka przypadlosc co wy o tym myslicie?

8 dpt beta 58,74. Raz plamienie raz krew... Lekarz kazal zwiekszyc progesteron 3x1 dupek i podjezykowa3x2. Powtorzyc w pon. Brzuch nie boli.
 
Ostatnia edycja:
Do góry