reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A ja moze spakuje torbę do szpitala . Troche sie boje tego robić zeby nie wywoływać wilka z lasu ale chyba juz czas. Dziewczyny a wy w którym tyg sie pakowalyscie ?

Emilia juz czas aby te plamienia sie skończyły :) a masz juz datę na scan?
Faktycznie maja tam bałagan w tym biurze . Z moja kumpelka tez wyszło zamieszanie i musiała dzwonić i wyjaśniać . U mnie na początku tez wszystko pomylili:( ach chyba musza zmienić personel w booking office.
 
Oktavi gratulacje, to jest cudowny, niezapomniany moment :) i płeć większości z nas się w późniejszym okresie potwierdzała, choć oczywiście zdarzają się niespodzianki

A my się wczoraj wybraliśmy do Ikei do Berlina zrobić rekonesans mebli no i jeśli by było to kupić wybrane łóżeczko dla Filipa, ale w całych Niemczech nie ma naszego łóżeczka :( no nic będziemy na nie polowali. Ale kupiłam 2 piękne komplety pościeli, kołdrę i podusię tak na późniejsze miesiące dla Synka naszego i przypadkowo trafiłam na przeeeecudny pomysł na ozdobę nad łóżeczkiem Malucha! No zwariowaliśmy jak to zobaczyliśmy i oczywiście Filip będzie tak miał. Jedna bardzo kreatywna Pani zrobiła na ścianie z pluszowych elementów malutki pluszowy płotek i przeskakujące przez niego owieczki coraz wyżej i wyżej aż odfruwają. No płatku siedzi też pluszowy szary kotek, no wygląda to obłędnie i myślę, że dziecko też nie będzie mogło wzroku oderwać. Jak będzie gotowe to wrzucę fotkę :)
 
Cześć

Dziewczyny nie mam ostatnio weny - sorry ;/ Staram się podczytywać ale średnio mi idzie.

W sumie wpadłam tylko napisać dziewczynom z Irlandii i UK, że widziałam się z koleżanką która rodziła w Dublinie z epiduralem :) i mówi, że nie czuła NIC a NIC, absolutnie nic :) A mały mial 4kg. Także mamy Wam czego zazdrościć!!

Miłego dnia
 
Medalikara, ja osobiście bym zdecydowała się na ten drugi termin dzidzia większa troszkę. U mnie np dr nie widział jeszcze pęcherza moczowego ale powiedział że to może być kilka dni za szybko. I może płeć już poznasz ;)
 
tez sie zastanawiam nad tym jak oni to licza bo genetyk powiedzial mi ze jestem teraz by byl 19 tydzien czyli o 4 dni wiecej ale ginekolog liczyl od ostattniej miesiaczki a tamten dodal jeszcze te 4 dni to wkoncu sama nie wiem jak to jest
 
reklama
Do góry