reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
ja zagrożona mialam przez caly okres trwania do 37 tyg bo wtedy juz dzidziuś donoszony. luteine przyjmowalam AZ do 36 tyg od poczatku
 
Zaawansowane Ciężarówki lub Mamusie będziecie robiły lub robiłyście sesje ciążowe u fotografa? My planujemy tak na 8 miesiąc i zastanawia mnie ile taka przyjemność będzie nas kosztowała?

Lenkabar, musisz uważać, żeby nie trafić na "pseudo fotografa", a takich teraz na pęczki. Ludzie myślą, że jak kupią lustrzankę, to samo posiadanie robi ich wielkimi fotografami. I zabierają się za robienie sesji. Może na pierwszy rzut oka takie zdjęcia są ładne, ale technicznie do kosza.
Cena też jest istotna. Jak jest niska, to coś jest podejrzane. Każdy szanujący się fotograf nie będzie robił sesji za 200-400 zł.

Jedną sesję ciążową miałam robioną w 6 miesiącu. Drugą, planowałam na samą końcówkę, ale niestety mąż nie zdążył rozłożyć teł i blend, bo Zosia zapragnęła się urodzić :)
 
Prawda lawendowy masz pelna racje. Ja mam w pracy stycznosc z ta branza na codzien i za dobre zdjecia trzeba zaplacic ;) zawsze sie to potwierdza.

Jak Zosienka?

U was tez taki upal dziewczyny?
 
Lawendowy w pełni się z Tobą zgadzam, zwłaszcza patrząc na portfolia na stronach... no i ja mam uczulenie na wszystkie te straszne gadżety, każda sesja taka sama, klocki z imieniem na brzuchu, buciki, baloniki.. brrrr. Z fotografem nie będzie u nas problemu, bo 2 lata temu mieliśmy cudowna sesję ślubną u jednego z najlepszych fotografów w mieście, ale kosztowała prawie 3000zł, więc stąd moje pytanie. Aż tyle nie chcemy wydać. W Szczecinie 10 zdjęć z sesji ciążowej studyjnej jak się okazało jest za ok 500zł.

Esiek myślałam o Este, kiedyś miałam tam sesję i zdjęcia były bardzo ok, ale po naszej sesji u Rafała Ogłazy tamte mogą się schować. Tylko on nie lubi studia. No ale kombinujemy :)
 
Ostatnia edycja:
Esiek, Zosia ma się bardzo dobrze. Przesypia już prawie całe noce. Rośnie jak na drożdżach. Już jest bardzo kontaktowa. Rozmawia, oczywiście po swojemu :-), a jej buzia śmieje się cały czas. Moja mama się śmieje, że jak zacznie mówić, to od razu zacznie pyskować, bo już teraz ma wiele do powiedzenia. No i za 5 dni kończy 3 miesiące. Sama nie wiem, kiedy ten czas zleciał.

Lenkabar, super, że macie sprawdzonego fotografa. Teraz, przy tak pięknej pogodzie, spokojnie można iść w plener.
I jeszcze jedna uwaga, mam uczulenie na zdjęcia czarno-białe. To jest teraz "tani chwyt" fotografów. Jak zdjęcie, po obróbce, nie nadaje się do niczego, robią czarno-białe albo w sepii. Ukryje się niedoskonałości, a klient na pewno się nie kapnie.
 
reklama
haha Esiek, no to wiesz o co chodzi :) robi świetne zdjęcia. Tylko Rafał nie lubi studia, a ja nie chcę się aż tak forsować- wiem ile trwa plener, a mam się przecież oszczędzać. A tu jakiś fryzjer, make up jeszcze przed sesją to- wszystko długo trwa a jeszcze plener.. chyba nie tym razem. Ale widziałam, że Rafałowi i jego żonie z kolei robili fajne fotki ciążowe w Studio na piętrze, więc o nich też myślimy
 
Do góry