reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej :)

Medalikar,dziewczyny maja racje lepiej wybrac pozniejszy termin.Ja poszlam osobiscie za wczesniej,byl to koniec 11 tygodnia chyba i gin kazala mi przyjsc za tydzien bo nie wszystko bylo jeszcze widac.

Esiek ja nie rozumiem dlaczego w Polsce takie jaja robia z tym znieczuleniem,o co tu chodzi.Pewnie o pieniadze z NFZ.Chore to jest.

Jogo torbe to ja mam spakowana juz dawno,takze wilka z lasu nie wywolasz :)Lepiej byc przygotowanym:tak:

Emilia super ze juz mniej plamisz,jest coraz lepiej:-)

Lenka koniecznie wrzuc zdjecia jak urzadzisz pokoik,pomysl super :)

Ona a Ty jak z tym urzadzaniem,bedziesz czekac az dzidzia podrosnie czy bierzesz sie za remonty wczesniej?

Minni jak sie czujesz?
 
reklama
peti 30 narazie bedzie mial kacik w sypialni bo bym musiala zrezygnowac z pokoju gosciennego nie mam zadnego wolnego pomieszczenia zeby nasz krolewicz lub ksiezniczka miala swoje krolestwo heh troche mi jest przykro z tego powodu bo zawsze marzylam o tym ze jak bede miala dzidzie to bedzie mialo swoj piekny bajeczny pokoik w ktorym bedzie sie bawil/bawila no ale coz moj M stwierdzil ze i tak do jakis 3 lat bedzie spal z nami w sypialni wiec narazie nie robimy typowego dla maluszka dopiero za jakies 3 lata:( wiec musze sie z tym pogodzic





a mam pytanie bo czulam juz takie bomblenie w brzuchu i przestalam czy to normalne?? kiedy wy czulyscie pierwsze ruchy???
 
Medalikara ja proponuje drugi termin - tak jak pisze Magda to ten etap gdzie kilka dni robi dużą różnice - ja miałam w 12t5d i było właśnie pęcherz widać itd.
Ona wszytko się zgadza - jak masz 18t3d to jest dla lekarza 19 tydzień. W 19t1d zaczynasz już 20 tydzień itd.
Co do ruchów to ja sama nadal nie wiem czy to na pewno dziecko ;-) niby coś czuję, szczególnie wieczorami ale bardzo nieregularnie i spodziewałam się chyba innych odczuć niż to co jest :-D
 
Ostatnia edycja:
Medalikara tez jestem za drugim terminem bardziej wiarygodny dla badań. A termin porodu masz cudny :) ja jestem z 15 lutego:)))

u mnie ostatnio tak gorąco ze tez nie mam weny :( leżę bo nic sie nie da zrobić a i tak czuje sie jak po prysznica , całe ciało wilgotne . No nic to idę sie pakować , lepiej być przygotowanym w taka pogodę to moze być rożnie .
 
acha czyli normalka wiem wiem ze oni licza do pelnego tygodnia i zaokraglaja ale ogolenie to on zaowiedzial ze zle mi policzyl tamten wiec juz nie wiem teraz jak bede na wizycie musze sie popytac juz sobie nawet zapisuje o co mam pytac bo pozniej zapominam eheh
 
Medalikara podobne terminy porodu mamy :) ja mam na 16 lutego zgodnie z kalendarzem z transferu Blastki a z USG ostatnio mi wyszło 17 a jak Gin w klinice jakimś kółeczkiem sprawdzał to wymyślił 23 luty :) a 15 lutego mam imieniny wiec moze :) ja tez będę racEj w drugiej połowie 12 tygodnia bo słyszałam ze lepiej wszystko widać :)
 
Ostatnia edycja:
Zaawansowane Ciężarówki lub Mamusie będziecie robiły lub robiłyście sesje ciążowe u fotografa? My planujemy tak na 8 miesiąc i zastanawia mnie ile taka przyjemność będzie nas kosztowała?

Dziewczyny co do prenatalnych to ja tez jestem za końcem 12 tc :) u nas Filip wtedy już pokazał, że będzie naszym wymarzonym chłopczykiem i w ogóle pięknie wtedy już widać narządy
 
Ostatnia edycja:
Peti: ogólnie czuje się bardzo dobrze, jedyną rzeczą która mi teraz dokucza są te moje napuchnięte nogi, ale i do tego już przywykłam :) pogoda trochę też męcząca jest, ale to wszystko znika wraz z myślami że już niedługo będę miała przy sobie moją najdroższą Kluseczkę :tak: byłam dzisiaj na ktg znowu pisały mi się skurcze, ja też już je odczuwam kilkanaście razy dziennie, ale to nie jest jeszcze to. Niunia do poniedziałku ma czas, bo jak nic się nie wydarzy to jadę wtedy położyć się na oddziale patologii ciąży i już na pewno zostanę tam do porodu. Największa ulgą dla mnie jest to że moja Córeczka ciągle się wierci,rozpycha, sprzedaje kopniaki, pamiętam jak Szyszka nie raz bała się że jej Synuś się nie rusza, ja całe szczęście nie muszę się tak stresować.
A jak Ty się czujesz? Dziś strzeliło Nam już 38 tc :-)
 
Genna ja tez mam imieniny 15 lutego wiec moze jesteśmy imienniczkami :)

minni ale to juz zleciło 38tyg wow ! Zaraz jak ty i peti sie rozpakujecie z dwupaku to przyjdzie czas i na wrzesnioweczki :)

lenkabar ja chciałam taka sesje ale maz powiedział ze ze mną nie pójdzie bo on nie lubi:( kupiłam lustrzankę i troche sama robię zdjęcia :)
 
reklama
Hej Minni,moja corcia tez bardzo aktywna,tak ze dobrze dla nas,nie musimy sie martwic.I faktycznie 38 tydziej:happy2:Dzisiaj czuje sie bardzo spiaca,ale to taki parny dzien,a mloda szaleje,pogoda na nia widocznie nie dziala :)U mnie szyjka dluga wiec do porodu sie jeszcze nie szykuje.Mysle ze mozemy robic nie wiadomo co a dzieciaki i tak zechca wyjsc jak beda gotowe.
Dobrze ze idziesz w poniedzialek do szpitala,bedziesz pod kontrola 24 godziny.
Minni zycze Ci powodzenia i zdawaj relacje ze szpitala:-)
 
Do góry