reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Zerknij tez na Ela Watras - nie jest znana ale mi sie podobaja jej zdjecia noworodkow. Ciazowe mniej ale potencjal ma :)
Fajne fotki robi tez Michal Niedzielski i b.fajny z niego czlowiek.
Duzo kolezanek robilo ciazowe sesje w PatStudio ale dla mnie za slodkie i za infantylne te zdjecia byly.
Ja stawiam na ciazowe w Este musze tylko przekonac meza ze nikt mnie tam na golasa nie bedzie ogladal bo ma opory ;)
 
reklama
tak ja juz urodzilam 8 lipca :) mialam planowana CC na życzenie w medeorze w lodzi. cala ciążę mialam zagrożona a zaczelo się w 6 tyg jak dostalam krwotoku i poronilam jednego kropka drugi SPI teraz slodko w wozeczku . mimo oszczedzania w 26 tyg mialam zalozony szew McDonalda bo bylo zagrożenie wczesnego porodu bo szyjka się skrocila.
 
lilka a do ktorej kliniki chodzilas??? ja jestem w gamecie w lodzi wsumie rzgow


a mam krotka szyjke od samego poczatku ale narazie nie mam nic zalozone tylko lezenie bo z wygladu i dotyku jest ok tylko krotka to lekarz stwierdzil ze taki moj urok tylko kazal odpoczywac heh luteine nadl mam wiec pewnie do samego konca tez ja pociagne teraz jade na wizute 28 wiec zobaczymy co tak wyjdzie a i mam rodzic w lodzi ale jeszcze nie wiem gdzie teraz bede pytac bo nie chcial narazie mowic stwierdzil ze za wczesnie heh




zerklam na ta strone co podalas znalazlam swojego lekarza wiec pewnie tak bede rodzila powiedz mi jak tam to wyglada jak opieka ? jak sale?jak personel?? opowiedz mi jak tam cc wyglada>?
 
Ostatnia edycja:
do in vitro podchodzili my w salve. udalo się za pierwszym razem . lekarz prowadzący z Tomaszowa. ale on tam pracuje i on mi robil CC. bardzo rodzinna atmosfera w ogóle nie czujesz się jak w szpitalu wszyscy bardzo mili uprzejmi. a wlasciciel dr.Krajewski zloty czlowiek. mimo komplikacji jestem strasznue zadowolona i nie wyobrazam sobie rodzic SN czy w innym szpitalu. od 3 dnia po CC juz latam i robię wszystko zero bólu. wszyscy się dziwili ze ja po CC a wcale nie widać ze dziecko urodzilam . szczerze polecam bo bardzo warto.
 
to sie ciesze a powiedz mi jak to wyglada cenowa to jest prywatny szpital ? czy na nfz tez mozna? jak wyglada ta cesarka?znieczulenie jakie mialas? cos boli? jestes swiadomo ? czy odrazu ci podawaja dziecko jak przy normalny porodzie?
 
Dziewczyny muszę Wam koniecznie polecić książkę! Choć pewnie część z Was już czytała: Jeannette Kalyta "Położna". Niesamowita, fantastyczna, rewelacyjna książka dla nas!!!!! Zaczęłam ją czytać po południu, nie mogłam się kompletnie oderwać, dopiero skończyłam :tak: cudownie opisuje CUD narodzin
 
można tez na NFZ tylko trzeba przejść wizytę kwalifikacyjna w 37 lub 38 tyg nie wiem dokladnie. nie SA chętni do CC a za znieczulenie podczas SN trzeba zaplacic. ja nie wiem jakie mialam znieczulenie nie interesowalam się tym bo w pelni ufam swojemu lekarzowi. wiem tylko ze schodzilo mi od brzucha w dol nie odwrotnie. cięcia tez nie mam zszytego bo nie mam ani jednego szewka. malutka dostalam na drugi dzień ale na noc znow zabrali. ogólnie maluch może być z Toba tylko jak cos się dzieje to dzwoni z po polozna i ona wszystko przy dziecku robi. a do jakiego lekarza chodzisz który pracuje w medeorze ?
 
reklama
Do góry