reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Esiek masz rację ona jest niesamowita a uparciuch że szok. A może ona po prostu nie lubi doktora Węgrzynowskiego. Cieszę się że byłam na tym dodatkowym usg w medicusie bo gdyby nie ono to nic nadal bym nie wiedziała, ale liczyłam dzisiaj na to echo serduszka i potwierdzenie płci a tu d...a.
 
a i jeszcze przed chwilą zadzwonili z vitro żeby przenieść mi wizytę z 10.06 na 12.06 u mojego doktora, no normalnie dzisiaj jakiś pech.

A wózek pierwsza klasa, słodziachny jak nie wiem no jak z taki bym wyskoczyła na ulicę to jestem pewna że wszyscy by się za nami oglądali :)
 
Ostatnia edycja:
Szyszka macica intensywnie przygotowuje sie do porodu stad te pobolewania,na bank bedziesz wiedziec ze to juz i wody Ci przeciez odejda.ale masz fajnie,w kazdej chwili mozesz wyladowac na porodowce:tak:Ja tez kupilam spiworek na poczatek,a posciel 120 na 60 jak dobrze pamietam.

Madziu Twoja corcia to aparatka,pewnie ma dosyc tego podgladania:-D

Dziewczyny w jakim proszku pierzecie czy bedziecie praly ciuszki dla maluszkow?
 
peti30 ja prałam w płynie do prania z Loveli ale przeszłam na dzidzusia też płyn i nie widzę różnicy poza tym że dzidziuś połowę tańszy co pry prawie codziennym praniu nie jest bez znaczenia :)
 
No tak Madzia przecież to dziś!!! Ależ Twoja córcia jest uparta ;-) a jak w ogóle badanie? Podobne do prenatalnego? Co z echem serduszka? nie mogliście zrobić jak dobrze zrozumiałam i co będziecie jeszcze próbować?
 
Lenka badanie jak prenatalne tylko bez pobrania krwi echa doktor nie zrobił bo na usg były tylko plecaki i pupa. Tak oczywiście że idziemy kolejna próba 9.06 i musi być ostatnia bo to będzie mój 22 tc.
 
reklama
Madzia mam nadzieję, że się zorientuję :p u mnie Antek też najchętniej pokazuje dupcię :-D i mam tylko jedno super ujęcie jego buźki, tak to tylko dupka :-D

yplocka to dobrze, że plamisz krwią brązową, widocznie schodzą z Ciebie "resztki". Ja jak krwawiłam i potem zaczęłam na brązowo plamić to lekarz powiedział, ze to dużo lepiej niż czysto czerwona krew. Oczyszczasz się już teraz i na pewno będzie ok z Tobą i dzidzią. Ale leż i nawet jak przestaniesz całkowicie plamić to nie bierz się za żadną pracę, wypoczywaj jak najwięcej. Najgorsze są pierwsze tygodnie. Trzymam kciuki

peti ja kupiłam i prałam w płynach do białego i do kolorów z Dzidziusia, a płyn do płukania z Jelpa. Ubranka mają lekki prawie niewyczuwalny zapach, ale są baaardzo przyjemne w dotyku. I szczerze polecam prać i prasować wcześniej, teraz chyba bym się pochlastała stojąc przy desce do prasowania ;-)

ona mnie często coś pobolewało, kuło i ciągnęło. Zawsze jak konsultowałam to z lekarzem, mówił, że to normalne, bo przecież macica się instesywnie powiększa, wszystko się przemieszcza i ogólnie w organizmie-rewolucja, więc ma prawo boleć. Ale jak Cię coś niepokoi to skontaktuj się z lekarzem:)


dziewczyny czy informujecie/informowałyście kliniki w której była przeprowadzona procedura ivf o swoim stanie zdrowia? myślicie że powinnam zadzwonić do kilniki, czy refundacja tego wymaga?
 
Do góry