reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

yplocka1 ja też krwawiłam, potem plamiłam, lekarze przez pewien czas nie wiedzieli dlaczego, mówili mi nawet, że tak czasem po prostu jest. Najlepiej teraz leżeć i wstawać tylko do WC. Mi lekarz zmienił też lutke na doustną, bo stwierdził że przy krwawieniu inaczej się nie wchłonie i nie pomoże.
 
reklama
Najdziwniejsze jest to, ze ja krwawie po poludniu. Rano jest wszystko ok. Oczywiscie sa rano plamy brazowe, ale to luteina i estrofem zmieszany ze stara krwia.
 
Witam kobietki.

Długo mnie nie było i nadrabiam zaległości.
Witam serdecznie wszystkie nowo przybyłe na forum ciężarówki. Jak miło patrzeć jak się nam kalendarz zapełnia :tak:
Megi ogromne gratulacje!!! Zostałaś mamą i mam nadzieję,że doszłaś do siebie po porodzie. Ucałuj Twoje Szczęście od forumowej cioci :-)

Molla Kochana, Ty również zostałaś mamą, chociaż z pewnością zawsze inaczej to sobie wyobrażałaś. Jak przeczytałam Twojego posta to 2 noce nie spałam, a co Ty przeżywasz to nie mogę sobie wyobrazić. Myślę o Was nieustannie i czekam z niecierpliwością na dobre wieści, że synek jest zdrowy i wkrótce będzie w domu. Przesyłam wam moc dobrych myśli. trzymajcie się dzielnie.

Minni
jak pranie planuję rozpocząć od poniedziałku. Do połowy czerwca chce mieć już wszystko uprane i uprasowane. Chyba, że upały wrócą to zajmie mi to więcej czasu. Do końca czerwca planuję pokupić i przygotować wszystkie rzeczy dla siebie.

Bzibziok wybrałaś super fajny wózek :-D Ja zdecydowałam się na model SEVILLA nowość 3w1 gondola 85 cm CAMARELO+GRATISY (4250890458) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Różnią się one jak dobrze kojarzę jedynie materiałem z jakiego zostały uszyte. Dzisiaj będę go zamawiać, a jeszcze nie zdecydowałam się na kolor :sorry: może 15? Madzia jest też model w kropki ;-)

yplocka tak jak dzieweczyny piszą krwawienia w ciąży niestety się zdarzają. musisz grzecznie leżeć. Kiedy masz kolejną wizytę?
 
Yplocka: gdy ja dostalam krwotoku to tez nic nie widzieli. Nie bylo wiadomo skad krew. A to najprawdopodobniej krwiak pekl i z niego sie polalo. Pozniej mi sie odnowil i juz widzieli. Krwiak od 10 tyg sie zmniejsxyl choc nadal plamie.
A jak nie masz krwiaka to moze jakies naczynka po prostu pekly. Czytalam o tym i sie zdarza bez zagrozenia dla dziecka
 
dziewczyny ja jestem jakas szurnięta, dałabym sobie rękę uciąć, że pisałam dziś rano do Was na forum, a mojej wiadomości nie ma:sorry: już mi chyba odwala :p pisałam do lekarza co z tymi moimi bólami jak na okres, bo kurde są coraz intensywniejsze, ale mówi, że tak może być... No cóż jeszcze 3 tygodnie. Już się nie mogę doczekać no. Na dodatek się boję czy ja sie w ogole zorientuje ze te moje bóle to juz te własciwe i czas gnac do szpitala:confused2:

yplocka1 leż kochana, unikaj jakiegokolwiek wysiłku, bierz leki (ja np brałam na krwawienie duphaston i magnez) i bądź dobrej myśli. Będzie wszystko ok. A krwawisz żywą czerwoną krwią czy brązową?

Siaga ja mam pościel 90x120 i 40x60, ale na początek kupiłam dla małego śpiworek i zamierzam go w nim kłaść.


a teraz, po przeczytaniu opinii dziewczyn, zastanawiam się nad monitorem oddechu...
 
Ostatnia edycja:
reklama
szyszka ja przed porodem też miałam starcha czy będę wiedziała że te bóle to już to i uwierz mi na pewno będziesz wiedziała, 3 tyg. to już niedługo, trzymam kciuki.

siega oglądałam sobie te Twoje wózeczki ten wkropeczki ślczny tylko bardzo biały i chyba moze być problem z utrzymaniem go w czystości, ale zobaczymy czy będzie w kropeczki bo jesli dziewczynka to może tak ale chłopcu to już w kropeczki bym nie kupiła


yplocka1 krwawienia się zdarzają a jak nie widać źródła to dobrze leż kochana i niech lekarz zmieni ci te leki z dowcipnych na doustne bo przy krwawieniu dowcipne nie działają tak jak trzeba.

Dzeiewczyny a ja dziś po połówkowymi i moja córeczka (mam nadzieję że nadal jest córeczką) pokazała mi pupę i to by było na tyle. Podchodziliśmy do badania 3 razy i nic nie chciała dać sie zbadać. Uparciuch taki ze szok.
 
Do góry