reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Zuzia a jaki model tego twojego wybranego wozeczka? Pewnie jesli trafia sie taka okazja i jeszcze do tego dobra cena to nie ma sie co zastanawiać . A geterki wole zwykle niż ciazowe tylko noszę gumę pod brzusiem żeby nie ściskać bobo:) Nic sie nie przejmuj tak sie wydaje ze te rzeczy bedą tyle czekać a tak naprawdę to zleci tak szybko ze sie nawet nie zorientujemy.
 
reklama
Peti - no za duzo to nie napisalas;-) Ale najwazniejsze ze corcia zdrowo rosnie - a jak wyprawka juz sie rozgladasz??

Jogo - wozeczek jest z firmy I-candy tylko nie wiem teraz ktory ale ma gondolke, spacerowke i fotelik do tego wszystkie gadzety.... tylko nie wiem jak rozmiarowo ta gondola wyglada bo juz mowilismy ze powinna byc wieksza dla naszych wrzesniaczkow, pojade obejrzec to zdam relacje
 
Zuzia patrzylam na wózki i canndy super wygląda. Mi się podoba stokke xplory albo quinny mood ale też drogie :/ ale ja mam jeszcze dużo czasu to może mi się jeszcze zmieni ;)
 
zuzia brzusio rewelacja! masz rację, waga to jest sprawa podrzędna. Mnie też tak cieszy mój wielki brzuch, że aż się nie mogę doczekac az jeszcze będzie większy:-D tak o nim marzyłam, że się zastanawiam jak ja się przyzyczaję do braku brzusia jak urodzę. :tak: w ogole tez sobie robie zdjecia co jakiś czas dla porównania i na pamiątkę ;)

Madzia te nasze dzieci to małe uparciuchy. Mi też Antek na usg połówkowym pokazał tyłek:-) trzymam kciuki żeby się dzidzia pieknie ustawila na piatek ;-)

Fusun jak zaglądasz napisz co u Twojego maleństwa, mam nadzieję, że wszystko ok...

Lawendowy co Ty tak ostatnio milczysz? Bardzo pochłąneły Cię przygotowania na przyjscie Zosi?

\dziewczyny czy za dwa tygodnie (to bedzie koniec 30 tc) dziecko już sie powinno ułożyć główką w dół? zaczynam sobie uswiadamiac ze jeszcze dwa i pół miesiąca i bede czekac na nadejscie mojego ksieciunia:-D
 
Zuzia mam wozek,mebelki,posciel i ciuszki a jeszcze jest tyle rzeczy do kupienia.Jestesmy w trakcie remontu pokoju dla malej.Ja juz zaczelam kupowac rzeczy odkad skonczylismy 9 tydzien :)Nie moglam sie oprzec!
A Ty juz kompletujesz juz wyprawke? I jak sie czujesz?Wszystko w porzadeczku?Pozdrawiam:-)
 
Witajcie dziewczyny. Chciałam się do Was odezwać, bo od informacji o porodzie nic chyba nie pisałam. Wczoraj zostałam wypisana do domu. To pomaga, bo w szpitalu spędziłam miesiąc, a tyle się wydarzyło przez ten czas, że jeszcze tego nie ogarniam umysłem. Wyspałam się we własnym łóżku, bez snów, budzenia na zastrzyk, kroplówkę… Ale czuję się mimo wszystko fatalnie. Moja psychika jest w rozsypce. Nie pozwoliłam sobie jeszcze na wyryczenie się. Nie zaczęłam żałoby. Wzbiera to we mnie i nie wiem co będzie jak wybuchnie. Chociaż upierdliwa pani psycholog, która nękała mnie w szpitalu mówiła, że to konieczne, że muszę zacząć to z siebie wywalać żeby nie zwariować.

Malutka (Lenka) jest w bardzo złym stanie. Wczoraj rozmawiałam z lekarzem. Nawet nie umiem powtórzyć tego medycznego bełkotu. Jest bardzo źle, nie dają Jej szans. Nic u Niej nie działa, ma krwotoki do mózgu (IV stopnia), jest nieprzytomna. Jeżeli jakimś cudem by przeżyła, to będzie dzieckiem głęboko upośledzonym z powodu tych wylewów i generalnie z powodu bardzo skrajnego wcześniactwa.

Napatrzyłam się w szpitalu na cierpienie tych wszystkich maluszków i ich rodziców. To jest nie do uwierzenia, ale ja leżałam na sali z dwoma dziewczynami, które są w identycznej sytuacji jak ja. Wszystkie trzy byłyśmy w ciążach bliźniaczych i wszystkie urodziłyśmy przedwcześnie (z tym, że dziewczyny w 26 tc), wszystkie straciłyśmy po jednym dziecku, a drugie walczy o życie. Cały oddział huczał o jakimś przedziwnym prawie serii. Moja Lenka jest w najgorszym stanie ze względu na tydzień ciąży, w którym się urodziła i skrajną niedojrzałość.

Dziękuję Wam kochane za wsparcie
 
reklama
Fusun :(((((((((( Niech sie cud zdarzy i cale te gadania lekarzy okaza sie nieprawda. A Tobie zycze wytrwalosci i sily zeby moc sobie z tym wszystkim poradzic. Sciskam was obie bardzo cieplo
 
Do góry