reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Fusun - caly czas o Was mysle i modle sie za Was - wszystko to takie niesprawiedliwe....nic nie pisalam bo tak jakos smutno bylo ale gdy przeczytalam twoja ostatnia wiadomosc normalnie sie rozplakalam i wlasnie wtedy moja dzidzia kopnela mnie dwa razy - az zaniemowilam normalnie tak jakby mi powiedziala ze nie mam plakac i sie o was martwic bo jeszcze bedzie dobrze i ja bardzo w to wierze....


Ciezaroweczki widze ze ostatnio waga na tapecie:) Wiecie ze to sprawa indywidualna i ze nie ma co teraz tym przejmowac - moja kuzynka przytyla ponad 20 - po ciazy szybko wszystko stracila - z nami tez tak bedzie:)

Lolitka - kazda ciaza jest inna wiec nie ma co sie sugerowac a moze to cora juz odbiera mamie ksztalty:)

Majka, Jogo, Labo, Szyszka, Elleni, Madzia76, Madziaipiotr - no nie ma co patrzec na wage w koncu jestesmy ciezarowkami nie ma sie co oszukiwac:-D;-):-D Po porodzie nasze malenstwa tak dadza nam do wiwatu ze raz dwa zrzucimy:) Ja myslalam ze u mnie wagowo bedzie masakra ale na razie 2-3 kilo wiec nie jest zle... tyle ze brzusio juz mi ladnie widac i wszyscy od razu chca dotknac:) Patrze w lustro i sama nie moge uwierzyc ze spelnia sie to o czym tak bardzo marzylam...

Minni27 - no coreczka pieknie rosnie - gratuluje:)
Madzia76 - powodzenia na wizycie - jak doktorek ma dobre usg to moze zobaczy co tam siedzi chociaz to jeszcze wczesnie - no i siusiaka szybciej mozna zobaczyc...

Majka - no to gratuluje syneczka:)Super ze wszystko w porzadeczku

Foote - gratuluje serduszka -

Lenkabar - no pieknie rosnie ten twoj szkrabek - rownie gratuluje mamusiu

Gotadora - dopiero czytalam twoja stronke jak wklejalas zdjecia z usg a twoje maluszki juz pol roczku maja - wszystkiego dobrego dla Was...

Zula - juz gratulowalam betki, wiem ze sie boisz ale nie martw sie bedzie dobrze no tak to jest z tymi objawami ze na poczatku bardzo przypominaja te okresowe ale jeszcze troszke i bedziesz narzekac na nudnowsci ciazowe - bardzo ci tego zycze;-)

Peti - juz dawno sie nie odzywalas co tam u Was slychac??
Niepokorna - odezwij sie co tam u was?

U mnie brzusio do przodu nawet niektorzy mowia ze juz duzy:-D no i pomalu chyba zaczynaja sie ruchy narazie jak juz pisalam byly dwa wyrazne kopniaczki ale codziennie jakies tam smyranie sie dzieje wiec czekam az zacznie sie na calego...

Moj brzusio w zeszlym tygodniu
brzusio2.jpg
 

Załączniki

  • brzusio1.jpg
    brzusio1.jpg
    6,5 KB · Wyświetleń: 55
  • brzusio2.jpg
    brzusio2.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Zuzia :-) sliczny brzusio! mnie maleńka skopała ok. 16 tygodnia tak,że nigdy nie zapomnę, bo mi łzy same z oczu leciały, taka łobuziara była :-D

a co do wagi - dziewczyny nie przejmujcie się za bardzo i uwierzcie mi,że lepiej przytyć niż - jak było ze mną - schudnąć w ciąży. Lepiej mieć więcej ciałka niż wyglądać później jak kościotrup - miałam nogi jak patyki i zero pupy, żadne ciuchy na mnie nie pasowały, każde spodnie spadały. Parę kg szybko zrzucicie, a z pewnością krągłości dodają kobiecie uroku :tak:
 
Zuzia piękny brzusio ale musze Ci powiedzieć że mimo iż przed ciaza byłam szczupła roz 34 to teraz brzuch mam dwa rszy większy od Ciebie ;) rosne w oczach normalnie ;)
 
Zuzia super wyglądasz :) pewnie dlatego sie waga nie przejmujesz bo twoja ciaza to tylko piękny okraglaglutki brzusio:) a ja troszkę sie przejmuje bo ma brzusio mniejszy niż twoj troszkę ale za to kg poszły mi na boczki i poslady :( teraz coraz mniej mi to przeszkadza bo w koncu od ubiegłego tyg zaczął tez rosnąć brzuch to moze z tylu przestanie:) co do ruchów to takie smyranie czuje od 16 tyg ale jeszcze nie poczułam takich typowych kopniaków a bardzo na nie czekam .

Majka mam w rodzinie ciężarna która ma termin na 5 dni po mnie i ma brzuszek dwa razy większy niż ja , wagowy idziemy łeb w łeb ale ona ma tylko brzuszek bez zbędnych krągłości . Wiec jesli i u ciebie tak jest to nie masz co sie przejmować bo po porodzie szybko odzyskasz figurę.

Zula ja tez sie martwiłam takimi bólami okresowymi które miałam do 10-11 tyg wiec lekarz kazał mi brać nospe . Spróbuj mi pomogło i sie tak nie derwowalam a dzidzi nie zaszkodzisz.

Madzia kciuki za prenatalne&&&
 
Majka - he he mowisz ze masz wiekszy brzusio? Moze dlatego ze ty od razu po stymulacji zaszlas - po tych wszystkich lekach tz mialam brzuszek jak bania - teraz podchodzilam do crio wiec juz nie bylo tej calej opuchlizny - a co do samego brzuszka to fajnie ze jest wiekszy - fajnie jest sie po czym macac hihi

Jogo - napewno mezus lubi te twoje kraglosci, na moim zdjeciu nie widac ale tez juz mi zalalo cale baczki z tylu - mialam wciecie ale zniklo;-) A waga sie nie martw zobaczysz ze zleci po porodzie - a jak z ciuszkami dla ciebie - ja juz pochowalam wszystkie spodnie gleboko do szafy i zamawiam ciazowe bo do pracy nie mam w czym chodzic i wczoraj wlasnie przyszly jedne ale tak super leza ze teraz bym je najlepiej oszczedzala hihi... no i pomalu zapelniaja mi sie schowki w domu bo mimo ze zadnej wyprawki jeszcze nie robie to kazdy mi cos daje - wlasnie w samochodzie czeka kolejna partia do rozpakowania ale czekam na mezusia az wroci - jakies krzeselko do karmienia, lozeczko turystyczne i cos tam jeszcze troszke sie boje tak szybko to zbierac chcialam poczekac do usg no ale znajomi daja wszystko w tak dobrym stanie ze az szkoda nie brac.... a juz mi sie o wozek pytaja....
 
Dziewczyny ja już po prenatalnych, niestety dzidzius tak się ułożył ze doktor ni huhu nie mógł wykonać badania robiliśmy dwa podejścia i nic. Obraziłą sie i nic nie pokazał, kolejne podejscie w piatek, moze nasze dziecko bedie wtedy dla nas łaskawsze :-)
 
Madzia haha jaki kapryśny ten wasz dzidzius :) mój na prenatalnych dwa razy nie pokazał buzki i kość nosowa nie była badana ale pozostałe dwa markery udało sie zbadać :)

zuzia no ja juz dawno nie chodzę w jeansach ze względu na krągłości ale za to zawsze uwielbiałem chodzić w getrach i tunikach i teraz jest mi bardzo wygodnie. Jeszcze nie chodzę w typowych ciazowkach tylko wyciągam z szafy te ciuszki które były troszkę za duże :) Fajnych masz znajomych , ze tak ci wszystko oddają . Ja tez mam w sumie sporo rzeczy które dostałam juz dawno ( wszystko na strychu czeka) . Wózek tez mi chcieli oddać ale postanowiliśmy ze kupimy nowy dla upragnionego bobo:)
 
Zuzia ja po stymulacji przytylyal 3 kg byłam tak opuchnieta że sxok ale w te 5 dni do transferu wróciłam do swojej wagi i na transfer szlam z plasciutkim brzusxkiem a zaraz po pozytywnej becie zaczelam rosnąć. Ja się przejmuje waga bo u mnie w rodzinie kobiety tyły po 30-40 kg w ciąży a mój roz 34 z przrd ciąży to ciężka praca i ponad rok diety. Oczywiście zdrowie maluszka najważniejsze i wagą będę martwić się po porodzie ale musze się pilnować. A brzuszek niech rośnie wygląda jsk piłka więc jest typowo ciążowy i ciesze się nim kazdego dnia;)
Jogo ja też będę mieć dużo rzeczy od znajomych jak dają to trzeba korzystać bo to co nam zostanie do kupienia to i tak będzie mase kosztować ;)
A wózek dla wymarzonego bobo też chcę nowy za nic nie odmowie sobie tej przyjemności ;)
 
Madzia - ha ha a to maluszek ci zrobil psikusa:-D Chce mame potrzymac w niepewnosci:) Najwazniejsze ze wszystko w porzadku - no i juz w piatek kolejna proba zazdroszcze tych usg...tez chcialabym tak czesto widziec nasza dzidzie:)

Jogo - ja podobnie jak ty mam duzo tunik ktore leza nienoszone i teraz bedzie jak znalazl. Ciuszkow nie bede za duzo kupowac no ale spodnie ciezarowki juz musialam miec bo siedze caly dzien w pracy wiec musze miec cos luzniejszego na brzuszek. Legginsy z takim duzym pasem tez juz kupilam - w H&M jest dosyc spory wybor. A z wozkiem to jest tak ze tez chcialam nowy - no ale akurat trafia sie okazja ze babka z pracy sprzedaje dokladnie taki jak mi sie podoba i podobno bardzo zadbany - nowy kosztuje sporo wiec napewno akurat takiego nowego bym nie kupila, pojade go zobaczyc ale cos czuje ze juz pozamiatane;-)

Majka - a no to u ciebie faktycznie brzusio duzy jak na 12 tydzien - no ale widocznie taki urok:) Mozesz pokazac same potwierdzimy:)

Wlasnie rozpakowalam prezenty od znajomej - jejciu jakie to wszystko cudne dla tych dzieciaczkow mam krzeselko do karmienia i lezaczek z melodyjkami i to wszystko jeszcze tyyyyle musi poczekac- az sie boje to ogladac i sie tym cieszyc bo to tak wczesnie....
 
reklama
Hej Zuziu, faktycznie dlugo mnie nie bylo.U nas wszystko w porzadku,rosniemy sobie,moj brzuch jest wielki a tu jeszcze prawie 4 miesiace do konca! :) Lucy rozwija sie ksiazkowo,tak ze to najwazniejsze.Jak Ty sie czujesz?Jak malenstwo?Piekny masz brzusio.:tak:
 
Do góry