reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
no to zobaczymy, płeć nie ma dla nas najmniejszego znaczenia, najważniejsze aby dzidzius urodził sie zdrowy, ale jeśli bedzie widać czy dziewczynka czy chłopczyk to też sie ucieszę, a jeśli nie to poczekamy. Powiem Wam że całe przeżycia zwiazane z procedurą a tera ciażą z nia związaną nauczyły mnie pokory i cierpliwosci. Do tej pory to wszystko chciałam już , natychmiast, ale takie sytuacje wyryfikują pewne cechy (nabyte oczywiście) i człowiek uczy sie czekać, chociaż nie jest to łatwe.
 
Ostatnia edycja:
zula nic nie brałam, tylko jeździłam na badania kontrolne co 2 miesiące, żeby sprawdzać czy się choróbstwo nie uaktywnia :). Co u Ciebie, jak się czujesz?

Mam sporo stron do nadrobienia, ale naszkrabałyście :D.
 
Hej dziewczyny! Gratuluje udanych wiadomości po badaniach. Ja byłam na kontroli po plamieniach, jak na razie wszystko jest ok, Dzidziuś rośnie, serce świetnie bije ponad 160 uderzeń na minute. Trochę się uspokoiłam, tylko zauważyłam, że co lekarz to inaczej mierzy, więc mam nadzieje, że jak pójdę do swojej lekarki prowadzącej to dowiem się ostatecznie ile Kruszynka ma,bo tak to mam przedział od 0,76 mm do 11 mm :confused:
 
ema witaj, gratuluję :-D.

lolitka gratuluję serduszka!!! :-D

Jogo
Marzenka jak tam wrażenia masz juz trochę stresu? Ale ci fajnie nasza ty liderko:) ja musze jeszcze tyle czekać a dzidzius narazie mi sie śni po nocach, a ty swojego dzidziusia juz niedługo będziesz tulic w ramionach.
Jestem przedziwnie spokojna, zero stresu, niepokoju :szok:. Tylko czasami zastanawiam się jak ja się zaopiekuję takim maleństwem, oglądam filmiki jak to się robi :rofl2:. Zobaczysz jak czas szybko mija, chwila moment i będziesz na tym etapie co ja :-D.

benle gratuluję dwóch serduszek, szczęście przeogrome :-).

Foote współczuję takiego strachu, w szpitalu zamiast Cię uspokoić to jeszcze dowalili, co za ludzie... Dobrze, że wszystko jest okej.

madzia i piotr super, że tsh w normie. Najlepiej żeby przy transferze było poniżej 1, póżniej już każdy lekarz mówi inaczej. U mnie wzrosło zapotrzebowanie na eutyrox z 50 na 75 i na tym stanęło. Po porodzie mam wrócić do 50 do czasu badań :-).

Madzia 5 gram to już kawał człowieka hehe.

Minii gratuluję udanych prenatalnych :-D

Majka tobie również gratuluję, ale takie wiadomości cieszą :rofl2:
 
Majka ale super wieści u ciebie:) i juz tak wcześnie był w stanie ustalić ze raczej synek :) no to teraz juz tylko wybór imienia i same przyjemne rzeczy przed tobą. A z tymi krwiakami to jakaś epidemia jest :( no nic jak będziesz duzo odpoczywać i jak najwiecej leżeć to sie szybciutko wchłonie.

Zula cudownie wprost ze beta tak pięknie rosnie!!! Moze bedą blizniaki ? Kiedy masz pierwsze usg ustalone juz wiesz? Ciesze sie ogromnie.

Marzenka ja ja tez sie porodu jeszcze nie boje tylko tego żeby szczęśliwie donosić . Nawet juz po tym 25 tyg bede sie czuła bezpieczniej ( odrobine ) . Jakoś w Polsce badają częściej i doglebniej a tu nawet szyjki macicy nikt nie sprawdzi :( ale cóż czasami nie ma reguly gdzie sie jest tylko na jakiego lekarza sie trafi.

Foote te dobrze ze u ciebie sie wyjaśniło i ze jest wszystko dobrze. A z tym pomiarom to moze dla tego ze dzidzie sie mierzy od główki po pupę ale we wczesnej ciazy mieza czasami cały zarodek ( moze stad ta różnica) .
 
Jogo masz racje jakaś epidemia z tymi krwiakami. Mój na szczęście jest pozakosmowkowy i malutki lekarz powiedział że nie ma się czym martwić i nie mam nakazu lerzec. Ale oczywiście oszczędny ttryb życia ;) mam nadzieje że szybko się wchlonie i nie będę krwawic.
A jeśli chodzi o płeć to 8 do 2 dla chłopca tak więc tego narazie się trzymam.
 
Dziewczyny ja się pochwalę dzisiejsza wizytą : moje dziecko jest już prawdziwym dzidziusiem z machającymi rączkami i nóżkami!!!! Ma 3 cm i tyle się rusza, skacze i bryka, ze doktor musiał zrezygnować z dopochwowego USG i robił już przez brzuszek. Wszystko jest w jak najlepszym porządku, rozwija się książkowo- to jest dla mnie najważniejsze, jestem meeeeeega szczęśliwa.
16.04 mamy USG prenatalne, a wizyta u mojego doktora 22.04 czyli za 3 tygodnie. A i z krwiakiem jest duża poprawa. Ewakuuje się już do wyjścia, doktor powiedział, że jest już w takim miejscu, że nie ma znaczenia dla ciąży i nawet nie będzie go mierzył :) w związku z tym nie muszę już cały czas leżeć, mogę zrobić mały spacerek, trochę posiedzieć tylko wciąż dużo odpoczywać i uważać na siebie. Naprawdę z tymi krwiakami to jakaś plaga..
 
reklama
Lenka już pisałam ze bardzo sie cieszę, ze wszystko jest dobrze, ale godzine w kolejce czekałaś??? To nasz doktorek dzisaij rozrywany jest i po datach patrzeę ze znowu mamy przybliżone terminy ty dzis wizyte ja jutro prenatalne, a potem ja 15.04 u naszego doktorka a ty 16.04 prenatalne :-D
 
Do góry