reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Lolitka u mnie tez jest mała niezgodność miedzy transferem a usg jakieś 3-4 dni. Tez mi lekarz mówił ze to nie ma znaczenia jesli dzidzia rozwija sie prawidłowo.

ema ja serduszko widziałam ( nie słyszałam ) w 5tyg 4 dni tętno wówczas było 105:) potem juz rosło wraz z rozwojem ciazy. Same miłe wrażenia przed tobą:) powodzenia i witam na forum.
 
a ja 27 dpt :-D hmm Ty jesteś w 20 dpt pewnie to jest usg pęcherzykowe następne to będzie serduszkowe chociaż mogę się mylić Sylwia szybko zobaczyła serducho :tak: teraz czekają Cię same przyjemności :-)

też wolę mieć wizyty rano a nie pół dnia się stresować my mamy takiego dr prowadzącego :szok: zawsze się spóźnia :wściekła/y:
a my dziś od rana w sypialni łóżko przestawialiśmy bo mąż panikuj,ę że się nie pomieścimy, wykończy mnie!!!
 
Ostatnia edycja:
Martaczi wiem o co chodzi - my mamy małe mieszkanko tylko 2 pokoje i prędzej czy później bedziemy musieli oddać sypialnię malutkiej więc też myślę jak tu wszystko poustawiać żeby się zmieściło no i szafę muszę na zamówienie zrobić bo mamy tylko jedną na przedpokoju i jak zacznę kupować rzeczy dla malutkiej to nie będzie gdzie poukładać .
Mam pytanie co prawda i tak wzięłam i myślę , że nie zaszkodzi ale jednak wolę zapytać - w nocy nie mogłam spać bo lewa noga była jakaś dziwna musiałam nią ciągle ruszać bo inaczej łapał mnie jakiś dziwny skurcz ale nie taki typowy a rano obudziłam się i lewa ręka była odrętwiała żadna pozycja nie przynosiła ulgi tak jakby krążenie w niej było niewystarczające więc wzięłam polocard 75 mg i jest troszkę lepiej ,nie wiem czy mam dzwonić do lekarza ? 8 kwietnia i tak mam badanie połówkowe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Labo być moze płód uciskać na jakiś nerw lub żyłę i powoduje niedokrwienie . Mysle ze taka dawka ci nie zaszkodzi przecież dziewczyny biura cała ciąże akord albo zastrzyki clexane ale wiesz w ciazy to lepiej każdy lek konsultować i nie decydować na własna rękę.

Martaczi mam nadzieje ze ty tego łóżka nie dzwigalas? Powiedz mężowi żeby był spokojny bo jeszcze troszkę czasu do rozwiązania macie:) ja tez juz przestawiam meble ale narazie w głowie:) Zrobimy dzidziusiowi osobny pokoik ale do 6mc moze dłużej chce miec dziecko przy swoim łóżku a sypialnie tez mam mała.

Marzenka jak tam wrażenia masz juz trochę stresu? Ale ci fajnie nasza ty liderko:) ja musze jeszcze tyle czekać a dzidzius narazie mi sie śni po nocach, a ty swojego dzidziusia juz niedługo będziesz tulic w ramionach.
 
Do góry