reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Martaczi: dzieki za link :) czuje się bardzo dobrze, zero jakichkolwiek bóli, tylko męczy mnie zgaga, ale to pewnie dlatego że włoski Małej rosną ;) Mam tylko jeden problem: jestem alergiczka i od ok. 8 tygodni zmagam sie z kaszlem, kilka razy byłam u internisty
( myślalam że jakieś choróbsko mnie atakuje ), byłam też u alergologa ale ten lek co przepisał w ogóle mi nie pomaga. Boje się że takie ataki kaszlu ( mam je średnio 1-2 razy dziennie ) mogą zaszkodzic maleństwu. Może któraś z Was miała podobny problem z kaszlem?
Odnośnie szkoły rodzenia: ja bede miala zajecia 2 razy w tygodniu po 1,5h.
W poniedziałek mam usg, już się nie mogę doczekać a tu jeszcze pare dni trzeba czekać...
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięki Martaczi cena tp 1000 -1500 zł zamiast 4000 no i kupię go od koleżanki "pedantki " więc wiem , że na pewno będzie czyściutki . Jak byliśmy z zeszłym roku u Niej to na pierwszy rzut oka widać , że należy do mercedesów wśród wózków . Dziś byłam w sklepie i oglądałam wózki i niestety w tej cenie wózki nie dorównują jakością peg perego , znalazłam też butelkę z odkręcanym dnem i smoczkiem zbliżonym do kobiecego sutka a wiadomo , że dno butelki najgorzej domyć .Podoba mi się też bukowe łóżeczko firmy Gluck .
A co do anemii to bardzo pomaga picie herbatki z pokrzywy i łykanie tabletek z alg - ja od dziecka mam niską hemoglobinę i mało czerwonych krwinek a jak piłam pokrzywę to po paru miesiącach miałam wyniki prawie jak facet tak samo było jak łykałam algi- spirulinę .
a na tej stronie znalazłam mnóstwo pościeli i innych rzeczy dla maluchów , firma polska GLÜCK - OFICJALNY sklep polskiego producenta pościeli, ubranek i mebli dla dzieci
 
Ostatnia edycja:
Mazanka jak zauważysz coś niepokojącego to jedź do szpitala. Musi być jakiś powód,że poznałam wiele kobiet w szpitalu, które kierowano conajmniej dwa tygodnie przed terminem do szpitala ze względu na cukrzycę.
 
Megi, Majka, Szyszka, Minni, Labo - widze ze tu wiecej nas z anemia, dzieki za wszystkie wskazowki leki juz mam od lekarza do tego pozostaje mi jesc to co zalecacie:)

Szyszka - no widzisz Antek broi znowu na calego:) Widze ze wyprawke juz masz w wiekszosci, tak jak Madzia zapisuje sobie wasze wskazowki co potrzeba bo i na mnie przyjdzie w koncu pora...

Marzenka - no ty juz tak bliziutko ze kazdy teraz objaw moze zwiastowac ze pora do szpitala - ale skoro sie uspokoilo to widocznie jeszcze czas - dzidzia poczeka do terminu:)

Martaczi - no takich typowych kopniakow jeszcze nie czuje ale czasem jakby mnie cos tam smyralo zwlaszcza wczoraj cos tak mocniej poczulam:) Co do zakupow to tez czekam na polowkowe usg i wtedy zaczne sie rozgladac akurat bedziemy w Polsce wiec mam w planach pozwiedzac dzidziusiowe sklepy:) A i dziekuje za link o zelazie:)

Labo - widze ze i ciebie juz szalenstwo zakupow dopadlo:) Wozek bardzo fajny ja tam bym sie chyba nie zastanawiala tylko brala od tej kumpeli skoro zadbany, podoba ci sie i za tansze pieniadze...
 
Zuzia jeszcze nic nie kupuje tylko oglądam a na zakupy mam zamiar się wybrać za jakieś 2 - 3 miesiące bo ja jestem może nie przesądna ale wolę na razie nie .......tylko wózek mamy zaklepany ale jeszcze z wysyłką czekamy do lipca bo spacerówka jest w użyciu
 
Dziewczyny, chciałam się tylko odezwać, że u mnie bez zmian dlatego się nie udzielam. Póki co ani nie mam zakażenia, ani nie rodzę. Czekam.
 
Fusun, bardzo się cieszę, że nie masz zakażenia. A na poród, to jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Jeszcze nie czas.
Wytrzymaj Kochana. Mocno trzymam kciuki jestem z Tobą i dziewczynkami całym ♥
 
Fusun oby tak dalej dzionek do dzionka a nie obejrzysz się jak minie kolejny tydzień a potem miesiąc - jeden , drugi i itd. myślami i sercem jestem z Wami
 
reklama
Do góry