reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Martaczi - ze zdrówkiem było już lepiej, niestety ta nasza wiosna zdradziecka i znów boli mnie gardło. Jest mi strasznie gorąco ciągle, śpię przy otwartym oknie, po kąpieli się wietrzę, na dwór tez ubieram się bardzo cienko i to pewnie przez to. Mój mąż ciagle marznie, on chodzi w polarze a ja krótkim rękawie. Wiem że może przesadzam, ale co zrobić jak mi jest tak potwornie gorąco? W życiu nie było miał duszno.

Szyszka - z ta Luca to dziwna sprawa, bo to pierwszy wózek przy którym zaczepiałam nogami przy prowadzeniu o ramę. I to w sklepie, przy takich raczej małych, wolnych krokach. Jestem wysoka ale nie aż tak:) mąż oczywiście powiedział że przesadzam, ale jak dałam mu poprowadzić kazał od razu odstawić wózek na miejsce:) więc na to warto zwrócić uwagę, dla mnie odpadł z tego względu, chociaż z wyglądu bardzo przyjemny, zgrabny wózek.

Zuzia - dzieciaczki wysysają z nas to co najlepsze, więc trzeba się dozywiać, suplementować i nie przejmować:) ważne żeby maluchy się dobrze rozwijały a my dostarczajmy im wszystkiego co potrzebują

Mazenka - mam nadzieję, ze dotrzymasz terminu. Może to też już stres tak wpływa na organizm, im bliżej tym bardziej się spodziewasz ze coś może się zacząć dziać. Ja jak będę tak blisko jak Ty, to napewno już zacznę wpadać w panikę, powoli już zaczynam;)
 
reklama
Megi zazdroszczę ci ze jest ci ciagle tak ciepło bo mi jest ciagle zimno . Chodzę ubrana na cebule i grzeje w domu jak szalona.

Mazenka podobno takie bole bóle sie zdarzają jak macicy sie przygotowuje do porodu ale nie jestem ekspertka tylko o tym czytałam . Mysle ze wytrzymasz do terminu:)
martaczi ja jeszcze nie czuje ruchów takich typowych tylko takie smyranie w brzuchu , nie jest ono regoralne i musze sie w czuć jak coś robię to zapominam o tym i nie czuje. Ale za to w tym tyg urósł mi brzuszek i juz go widac z pod ciuchów. A jak u ciebie sie rozkładają kilogramy? U mnie poszły niestety w pupę i boczki i martwię sie czy uda mi sie odzyskać figurę po porodzie. Wiem ze dzidzius najważniejszy ale każdy mi mówi " ale ci pupa urosła!" Wkurza mnie to:(

zuzia dbaj o siebie i jedz te produkty z duzo ilością żelaza. Ja na szczęście miałam ostatnio hemoglobine 13.4 ale i tak staram sie jeść zdrowo .

labo ty to juz możesz zacząć kompletowac wyprawkę:) ja juz zakupiłam w tyg pierwsze body dla dzidziusia takie uniwersalne siwo- żółte, ale ja nie jestem przesadna i wychodzę z założenia ze musi być dobrze !

Fosum , Molla dziewczynki jestem z wami wspieram was i przesyłam wirtualna sile i wytrwałośc.
 
witam
część z Was kojarzę z zakwalifikowanych...
zaglądam z ciekawością do Was:) bety zrobione w zeszłym tyg pozwalają marzyć że dołączę do tego wątku na dłużej...a wizyta jutro i przyprawia mnie o zawał już prawie - tak się stresuję...
najbardziej się boję czy beta na pewno wzrosła... mam nadzieję że tak, ale okaże się jutro...
i zastanawiam się czego się spodziewać po usg...licząc od miesiączki będę w 1 dniu 6 tc, więc jeszcze nie powinnam się spodziewać za dużo - pewnie sam pęcherzyk, ale jeśli dobrze liczę, czas od transferu + 5 dni - bo podany był blastuś, to by mi wychodziło 26 dzień od zapłodnienia, więc może coś więcej byłoby widoczne??
podpowiecie czego mogę się spodziewać??
 
Witaj ema51 spodziewaj sie raczej pęcherzyka i ciałak a żółtego, ale mozesz ewentualnie zobaczyć już zarodeczek z taką pulsujacą kropeczką, najprawdopodobniej jeszcze serduszka nie usłyszysz.
 
witamy witamy Ema gratuluję i życzę spokojnej ciąży :-) na pewno na wizycie będzie wszystko ok ale obawy będziesz miała do końca ciąży tu chyba każda z nas tak ma:szok:
Fusun, Molla jak ja się cieszę, że u Was wszystko ok Kochane zobaczycie, że wszystko się pięknie ułoży macie tylu Aniołów Stróżów, którzy o Was ciągle myślą i się za Was modlą nie może być inaczej ja uważam, że powinnyście być na liście najlepszych i najwytrwalszych matek:tak::tak::tak:
Lolitka a jak u Ciebie jak się czujesz?
Jogo mi idzie wszędzie boczki cycki i brzuch ale czuję się świetnie na razie :-D mogłoby pójść w dupsko bo mam płaskie :-( ja lubię duże dupki :-)

a ja sobie siedzę bo kupiłam krówki i miały być ciągutki i tak jem jedną po drugiej i są kruche :-( ehh może trafię na ciągutkę przed końcem opakowania:tak:
 
A ja dzis zobaczylam pierqszy raz serduszko u swej dzieciny. 146 uderzen na minute. Lekarz mowi ze ciaza wyglada na 6 a nie 7 tydzien ale nie ma to znaczenia na tym etapie i wszystko wyglada jak powinno:)
 
reklama
Do góry