reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cześć dziewczyny.
MAm nadzieje że przyjmiecie mnie do Waszego grona. Obecnie jestem w 11 tc prawie 12 ciągle nie mogę uwierzyć że udało nam się za pierwszym razrm oby ten cud trwał jak najdluzej i szczęśliwie zakończył się w połowie października ;)
Mam do Was pytanie czy bolaly was plecy nad pisladkami w okolicach ledzwi? Mnie bolą od wczoraj masakra martwię się czy z dzidzia ok naczytalam się że tsk boli jak ciaza obumiera masakra ; (
Molla znamy się z wątku kto po in vitro przykro mi ale trzymsj się synek wszystko Ci wynagrodzi trzymam kciuki.
Fudun za Ciebie i twoje córeczki również. Co u Was?
Sylwia1985 gratuluje synka i zazdroszcze że możesz go juz tulic ;)
Pozdrawiam
 
reklama
Molla już tyle za Tobą, jeszcze tylko trochę, wytrzymaj chociaż z 7 tygodni, później psychicznie powinno być już łatwiej... Wierzę, że będzie dobrze i po wszystkim powiesz, że jednak było warto. Gdyby dało się przesłać siły psychiczne, przesłałabym Ci chociaż trochę, by Ci ulżyć. Trzymaj się mocno.

Majka witaj, gratuluję :-D. Nie czytaj za dużo o takich objawach, bo ześwirować można ;-). Mnie akurat tak nie bolało, ale równie dobrze może to być zdrowy objaw ciąży i zapewne tak jest.
 
Lawendowy sen mam 26 lat jestem 6 lat po ślubie z moim m. Leczenie zaczęliśmy w zeszłym roku w lutym dość szybko znalezlizmy przyczyne słabe nasienie. W styczniu zaczęłam stymulacje. Szczesliwy transfer miałam 27.01. Wytrzymalam tylko 7 dni od transferu i 3.02 zobaczylam najpiękniejszy widok pozytywnej bety ;)
Ale do dzisiaj jeszcze nie dowiezam że nam się udało. 31.03 mam usg prenatalne na ostatnim usg było wszystko ok dzidzia rozwija się prawidłowo ;) i mam nadzieje że tak zostanie do końca.
Dziekuje za miłe przyjecie i za Wszystkie z Was trzymam mocno kciuki. Komu jak komu ale nam za samo dtofe do tych cudów się należy ;)
 
Molla- kochana, przykro slyszec. MUSI byc dobrze, wiem, ze bardzo ciezko tak lezec, ale kazdy dzien zbliza Cie do poznania twojego synusia. Trzymam kciuki, zycze mnostwo sily. Tyle lat walczylas o swoje szczescie, jeszcze tylko kilkanascie tygodni i bedziesz tulic ja w ramionach. Jak bedziesz miala mozliwosc daj znac co tam u Was. Trzymaj sie p.s. moja siostra jak lezala na patalogi ciazy tez byla z nia babeczka na sali w takiej samej sytuacji jak Ty, lezala jeszcze z nogami wyzej niz glowa. Urodzila zdrowego synka i to prawie w terminie.
 
Molla, Fusun - codziennie o Was wymysle i modle sie zebyscie daly rade wy i wasze dzieciaczki tyle juz przeszlyscie, jestescie bardzo dzielne, musi sie to wszystko dobrze skonczyc - trzymajcie sie tam... Molla zebym tylko mieszkala gdzies niedaleko zaraz przylecialabym bym ci dotrzymac towarzystwa i przyniosla jakies smakolyki, ze tez kurcze nie masz nikogo kto moglby ci czesciej potowarzyszyc... calym sercem jestem z Wami a nawet dwoma:)

MadziaiPiotr - no piekny suwaczek, fajnie ze juz czujesz ruchy tez nie moge sie doczekac tych kopniakow:)

Jogo - wycieczka do Paryza- mmmm ostatni romantyczny wyjazd we dwoje. Nic sie nie boj narazie u ciebie wszystko w porzadku, zadnych zlych oznak nie ma wiec nie martw sie na zapas.... no a sama zobaczysz jak sie pozniej bedziesz czula z wycieczki zawsze mozesz zrezygnowac...

Sylwia - fajnie ze sesja Wiktorka sie udala - pewnie slodziak z niego niezly:) he he widze tez ze Wiktorek sam weryfikuje mamy postanowienia co do smoczka ;-)

Szyszka - ja sie nie dziwie ze panikujesz w koncu kazda z nas duzo juz przeszla i musimy nawzajem sie tutaj pocieszac i podnosic na duchu bo kto jak nie my:) A juz pisalam ze czytalam w ksiazce ciazowej "w oczekiwaniu na dziecko" ze duze uplawy w majtach to normalne w ciazy ale tak jak dziewczyny pisza zapytac doktorka zawsze mozna

Benle - ojej gratuluje podwojnego szczescia:-D:-D

Kwiatuszqu - mam nadzieje ze doktorek pozwoli na kolejne podejscie i juz niedlugo trafisz do naszego kalendarza:)

Martaczi - no nareszcie slysze ze korzystasz w koncu z ciazowego szalenstwa i tak trzymac - fajne sa gadzety dla dziecka nie?? Mnie to az przeraza to wszystko:szok:;-)

Madzia - co do przytulanek jak juz pisalam my z m sie przytulamy gdzien od 7 tc no ale nie tak czesto jak wczesniej ;-) Wszystko zalezy czy mialas jakies problemy, krwiaki czy cos takiego, u mnie bylo wszystko oki i jakos tak sami sprobowalismy chociaz obawy sa za kazdym razem...
 
majka201 - no ja juz dawno o tobie tutaj wspominalam a ty dopiero teraz do nas zagladasz;-) Brakuje nam tu nowych zaciazonych - jeszcze raz gratuluje mamusiu i zycze spokojnej ciazy. Co do bolu plecow raczej nie pomoge... ale chyba to normalne wszystko w srodku sie rozciaga to i cos musi pobolewac - najwazniejsze za duzo nie czytac w internecie bo mozna sfiksowac;-) No ale latwo jest komus tak napisac a sama robie co innego:-D


A u mnie jednak wyszlo z krwi ze mam anemie - wiec od dzisiaj tabsy.... musze tez poczytac troszke co najlepiej jesc, krew z nosa tez ostatnio czesto mi leci ale podobno w ciazy to normalne... nie wiem czy czytacie lub czytalyscie jakies poradniki ciazowe - ja nie jestem z tych duzo czytatych ale postanowilam jedna ksiazke przeczytac zeby wiedziec podstawowe rzeczy - i tak mam dosyc popularna pt: w oczekiwaniu na dziecko - powiem ze naprawde duzo rzeczy mozna sie dowiedziec no i uspokoic bo duzo z tego co nas martwi jest tak naprawde dosyc czestymi objawami ciazowymi....
 
Szyszka - ja też mam łóżeczko ciemne i właśnie poluję na pościel w brąz krateczkę:) więc jestem za opcją męża;) ale ecru też bardzo ładne więc co nie wybierzecie będzie wyglądać słodko.
A jakiego Bebetto szukasz? Bo ja dziś byłam oglądać Lucę więc jak chcesz to podzielę sie spostrzeżeniami.

Zuzia - ja też ciagle mam anemię, już przed ciążą miałam a teraz z małym wyniki znowu mi poleciały. Ale suplementacja ładnie pomaga, ja biorę 3x Biofer folik i po miesiącu wyniki ładnie się poprawiły. Oczywiście staram stę też w miarę dobrze odżywiać ale z jedzeniem krwistych steków u mnie niestety słabo;)

Molla - trzymaj się, przed wszystkim psychicznie musisz być teraz silna, to najważniejsze dla Ciebie i dziecka i umożliwi wytrwanie. Wiem że doczekacie:) jak słyszę historie takie jak Twoja, to wstyd mi narzekać samej na jakiekolwiek moje niedogodności ciąży. Mocno Cię pozdrawiam.
 
cześć dziewczyny ! Molla trzymaj się cieplutko . Ponawiam pytanie o wózek peg perego gt3 może ktoś miał lub znajomy wiem , że cena może być zaporowa ale mam możliwość odkupienia tego wózka po bardzo okazyjnej cenie i prawie jestem zdecydowana ale to jest trójkołowiec i nie wiem co o nim myśleć , czytałam opinie to są rewelacyjne ale nic nie zastąpi Waszej opinii
 
reklama
Zuzia2011 jeśli chodzi o anemie to jestem specjalistą ;) msm ją od zawsze a teraz to już masakra.
Jeśli chodxi o jedzenie to sok kiszony z buraków najlepszy ale tski domowy, wiele zieleniny najlepsza natka pietruszki, konina, wątroba cieleca, mięso wołowe krótko obrabiane, pomidory mają dużo żelaza, kiwi. Wcześniej pilam nawet wino bycza krew ( wstrętne było ;) ) ja będę w ciąży chyba pid opieką hematoliga bo moje wyniki są naprawdę marne dowiem się w pn.
 
Do góry