reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Pingwinek, nie mogłam Ci wczoraj odpisać z telefonu, bo wiadomość się nie wysyłała :szok:
No i pomyślałam, że może faktycznie Ty też się położysz, chociaż na chwilkę.

Milagros, aż takim nocnym markiem nie jestem. Ale przy dziecku widzę, że wszystko się zmienia i wszystko przede mną :-)

Avocado,Milagros, teraz nawet nie trzeba odwiedzać empiku. Teraz w Smyku jest promocja i do 15.12 wysyłają kurierem za 0 zł :tak:


Miłego dzionka Mamusie :-)
 
reklama
pingwinek, lawendowy jakie śliczne stroje :rolleyes:. I jak tu opanować się przed kupowaniem :-p.


Ja teraz oczekuję 2 kurierów. Jeden z łóżeczkiem i komplecikiem do niego, a drugi z choinką :-D. Już widziałam samochód kuriera z GLS ale przejechał, pewnie jak będzie wracać to wstąpi z rzeczami dla małego. :-D
 
Już przyjechał! Już mam! Nawet sama wtachałam paczkę na górę.... Oj jak wróci mężuś z pracy to chyba mi bęcki spuści za to dźwiganie. Ale ja na prawdę musiałam zobaczyć :-D:-D:-D:-D
 
[FONT=&quot]milagors mnóstwo racji jest w tym co mówisz, ale zrozum nas, to są takie emocje, już też bym chciała mieć Maksia obok siebie, bezbłędnie czytać jego emocje i potrzeby ale dopóki go nie ma mam natłok myśli, wolałabym nie popełnić żadnego błędu choć wiem że to nierealne. A dzięki temu że tak SIĘ ROZPISUJESZ ja mogę robić notatki i korzystać z rad starszych stażem macierzyńskim koleżanek.:tak: Ja uzbierałam mnóstwo próbek różnych proszków i będę je najpierw testować.A z życzeniami mam to samo !! Tyle lat! Jak już patrzyłam na ten opłatek na stole i wiedziałam co się z nim wiąże to mi się słabo robiło. Co roku to samo, już nawet nie dziękowałam tylko pomruczałam coś zawsze pod nosem i szybko do kolejnej osoby żeby mieć to z głowy, straszne to było…[/FONT]:szok:

[FONT=&quot]gotadora[/FONT] jak mówisz że taki dobry ten proszek to może powiem mężowi żeby kupił jak pojedzie po rodziców na święta, wypróbować można.No Ty to na pewno masz kochana masakrę z praniem.
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]lawendowy_sen PAJAC RENIFER OSZALAŁAM !![/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]gosia__1983 dzięki za radę, Milenka cudowna w reniferku:happy:

Dzięki dziewczyny, Maksiowi już przekazałam że ciocie mówią że cudny :happy:
[/FONT]
 
Lawendowy piękne te pajace świąteczne:) Moje serce skradł królik z amazon:) Rewelacja:) A dla Zosi też cudne ubranka kupiłaś - najbardziej spodobała mi się ta biała czapeczka z pomponikiem i taki różowy pajacyk i do niego do kompletu kokardka na głowę - urocze!

U mnie dziś też był kurier i przywiózł kocyk z motherhood - jest extra:) W tym tygodniu zamawiam też już wózek. Będę miała go w połowie stycznia. Godzinami mogłabym siedzieć w internecie i wyszukiwać różne rzeczy dla synka:) Także mam tak samo, jak Wy:) czuję się zatem usprawiedliwiona:)

Sylwia prezenty świąteczne super:) Ja w tym roku niestety muszę zrezygnować z dużej choinki. Mój pies (jeszcze szczeniak) rozniósłby ją w drobny mak do spółki z kotem;) Jutro pojadę szukać jakiś dekoracji, które mi zrekompensują brak choinki. Kupię może jakąś mniejszą choinkę, którą można wyżej postawić (nie na podłodze) albo coś innego;) W zeszłym roku z kolei ozdobiłam tuje, które wniosłam z balkonu do domu na zimę i też fajnie to wyglądało.
A no i pochwal się kolejnym łóżeczkiem!:) Ja nadal nie zamówiłam mebelków... ciągle się waham, jakie wybrać.
 
Lawendowy - ubranka cudne, oglądałam je na allegro:) więc jakbyś musiała farbowac, to sie wstrzymaj, jakby co ja chętnie odkupie:) za tydzien mam usg to zobaczymy co u mnie siedzi;)
 
Aleksandretta u mnie jest 7 psów w domu, a choinkę ubiera się na 2/3 górnej części. Dół zaraz byłby rozebrany jakbym ubrała :tak:. Łóżeczko póki co w częściach :-), jak mąż złoży jutro lub w weekend to zrobię fotkę i wstawię. Wszystkie części od pościeli i moskitierę już rozpakowałam, także fotka będzie w całej okazałości łóżeczka :-D.


lawendowy - ubranka cudo :-) i gwarantuję, że nie będziesz ich farbować :-D.


Ja właśnie zamówiłam karuzelę smoby - dwie sztuki :tak:, bo siostrze tak się spodobało że też chciała. Nawet ten sam kolor wybrała co ja :-p.
 
reklama
Sylwia, obyś miała rację, z tym farbowaniem :-)
Już się tak przyzwyczaiłam do Zośki, że ciężko by mi było teraz zmieniać na Staśka :tak:
A Ty widzę, dalej szalejesz z zakupami. A siostra już wie, czy będzie chłopiec, czy dziewczynka?
 
Do góry