reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lawendowy wróżki foremkowe już przepowiedziały i tak się stało :-) nic już Zosi nie urośnie i nie przemieni się w Stasia :-D

Siostra może się dowie 17 grudnia na połówkowym, ale ja już wiem że to będzie dziewucha ;-). Zakupy muszę dokończyć ja, bo już się przekonałam jak chłop umie kupować. Dzisiaj wysłałam swojego ślubnego po butelki 250 ml. Kazałam aby kupił szklane (nie wiem, ale jakoś mam większe do nich przekonanie). No i kupił - jakiejś firmy simax :szok:. I masz Ci babo placek, gdzie ja teraz smoczki do tego dokupię :zawstydzona/y:
 
reklama
Lawendowy na bank to chłop do zakupów się nie nadaje :-). Jak jedziemy po jakieś rzeczy dla młodego to zamiast rozglądać się za ubrania/kocyki/pościel/etc to patrzy za zabawkami :szok:. No faktycznie młody od razu będzie sklejał modele z tatusiem :eek:. Tak samo z butelkami - owszem kupił, smoczki też były, ale jakie gigantyczne... na co najmniej półroczne dziecko lub większe. Nie wiem czy mój małżonek myśli że urodzę dziecko wyglądem pasujące na 4-5 latka?

Wiem, wiem, za dużo wymagam od gatunku, który nie wie jak kupować :rofl2:
 
Sylwia, nocny marek padł, ale raczej ze śmiechu. No uśmiałam się tym Twoim opisem :-D
I znowu walczyłam z wysyłaniem wiadomości w tel, ale jednak się nie wysłała. Chyba muszę zainstalować aplikację forumową, raz jeszcze.

Miłego dnia, mimo, że dzisiaj piątek 13 :szok:


ZYV7v5dsZpWr1uLXh5eUo7zZ2r6WppN5ZV-HdX2SZmmlpYimmw,piatek_13.jpg
 
I jak tu się bać piątku 13-go????
DSC05321.jpg
A tak wogóle, jestem lekko przerażona, wczoraj miałam wizytę, mam już 20 kg + :szok: ratunku!!!!!! a młody wazy 3400...Mam nadzieję,że z tą granicą błędu na USG to prawda i okaże się mniejszy, albo już dużo nie urośnie.No i niestety, nic się nie dzieje, tzn. szyjka trochę skrócona, ale wszystko pozamykane, czyli na wcześniejszy poród się nie zapowiada :zawstydzona/y:ale wszystko gra, poza tym.Jak sie coś zacznie dziać mam jechać na IP, i tyle.Jestem słoniem :baffled:
 

Załączniki

  • DSC05321.jpg
    DSC05321.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 42
Witajcie najdroższe, najsympatyczniejsze dziewczynki na tym forum. Dziękuję za Wasze wsparcie, okazaną pomoc i wszystkie porady. Dzisiaj zrobiłam w 10dpt betę i wyszła 36,65 :-) i niech rośnie i rośnie...
 
lawendowy sen gratuluję córeczki:-D, a ciuszki boooskie.
Sylwiataka karuzelka jest śliczna!
karigratulacje, niech rośnie wielka.

Piątek trzynastego, więc postanowiłam napisać;-). Trochę się zdołowałam, bo okazało się, że mam cukrzycę ciążową. Jak nie urok to... Dzisiaj dostałam glukometr i mam mierzyć cukier 6 razy dziennie, za tydzień do kontroli. Pierwszy pomiar po sytym śniadaniu wyszedł dobry i poprawił mi się humor:-). Tylko nie bardzo wiem, co mam jeść. Wiem teoretycznie po przeszkoleniu, ale za chiny nie potrafię ułożyć jadłospisu. Macie może jakieś przykładowe menu?

Wiecie co, nigdy nie myślałam, że wybór zwykłego wózka może być taki trudny!:-p
 
Mazanka ja miałam cukrzycę, ale specjalnego menu nie używałam, byłam uwiązana do łóżka i sama więc kto miałby mi zakupy lub dania szykować. Trzeba uważać co się je, zwracać uwagę na to co ma ile cukru, pozatym każdy organzm jest inny - jedna osoba może np zjeść banana i jest ok, a druga nie. Ja mogłam jeść naleśniki z serem ...

Indeks glikemiczny

Przepisy-dla-dzieci.pl - Dieta w cukrzycy ciążowej

Cukrzyca ciążowa - Poradnik • Mama.Cukrzyca.pl

Kari gratulacje :-)
 
reklama
Do góry