reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Gosia - ech, no i będę musiała kupić... :rofl2: ŚLICZNIE WYGLĄDA MILENKA!

Dopisane: Jednak Opatrzność ma mnie pod swoją opieką - jest dostępny tylko rozmiar 56 :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lawendowy_sen - oj, mi służy - jedyna pora, kiedy jest w miarę cicho i można się skupić :-) Tylko jeszcze nie wypoczęłam po ostatnim maratonie, a już mam następny. Ale powtarzam sobie jak mantrę: "Byle do Świąt..."
A faktycznie było coś takiego z Wielkanocą. A Ty dlaczego nie śpisz?
 
Pingwinek, nie śpię, bo rozmawiam z Tobą i w pół zdania nie mogę się położyć ;-)
Ja tak serio, to ja zawsze byłam nocnym markiem i chyba mi tak zostało. Nie chce mi się spać, ale że to tylko nie chodzi o mnie,
więc za moment udam się na spoczynek.
A Tobie jeszcze dużo zostało tego prasowania?
 
Lawendowy_sen - ja mam wszystkie rzeczy non-iron :-D A jak każą, tak też robię :-D
No, prasowania tak do południa jak się wreszcie zabiorę... Może złapię ze 2 godziny snu w międzyczasie.
Ja pamiętam, że też nie mogłam spać tak gdzieś od połowy ciąży. Ale przydałoby się ululać już Zosieńkę :-D
 
Lawendowy! Wiecej takich linkow. Kupie mlodej a ja do smyka nawet nigdy nie wchodze bo go nie lubie. Bym ominela!
Pingwinek, te zyczenis byly zawsze odkad za maz wyszlam. Smutno mi bylo zawsze. Glupie ciotki.

Maz karmi mala a ja forum czytam. Yyyy
Lawendowy, co do tego linka z amazona to moj maz mowi na takie ciuchy, ze sie nie zgadza zeby z jego corki clowna robic ;)

Ok, idziemy spac.

Pozdr dla wszystkich karmiacych!
 
reklama
Do góry