reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Martka, tak, twardy brzuch to tzw stawianie sie macicy, nic ci wiecej nie pomoge, bo ja ani razu skurczow nie mialam wiec nie wiem co to znaczy ;)

lawendowy, tak. Postanowilam, ze walcze z tym faldem skornym co to go mam bo mi sie nie podoba :) a nie ma lepszego sposobu niz pochwalenie sie nim i potem tym, ze go nie ma :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Avocado, taaaak ale ja przez ostatnie kilka tygodni sie nie wazylam bo wiedzialam ze nic dobrego nie zobacze. Dzisiaj rano sie zwazylam i przez chyba 5tyg mi pol kg spadlo.... Pewnie odwodniona jestem hehehe.

Ogolnie super czas na odchudzanie kiedy kazdy mi bedzie jedzenie pod nos podawal. Dobrze, ze te swiateczne takie ciezkostrawne jest a ja przeciez "karmie". Wszystkie kapusty, grzyby, groch... Oooodpada.

kurde, ciesze sie na te swieta jak kretynka, pierwszy raz od nastu lat no i nikt mi "dzidziusia" juz nie bedzie zyczyl! Te zyczenie byly koszmarne zawsze dla mnie.
 
ja od początku prałam w loveli w płynie do prania. Małej pasuje i do teraz używamy bo nie chce mi się już kombinować ale jeśli miałabym wybierać teraz to postawiłabym na dzidziusia albo bambino bo ten wychodzi cenowo dość drogo w porównaniu z wyżej wymienionymi a robi to samo:tak:
 
Dziewczyny, zazdroszczę Wam, że się możecie cieszyć świętami w większym gronie :tak: ja to najchętniej spędziłabym wigilię na porodówce, albo w domu, już z Erykiem.Nie mam ochoty wałęsać się po rodzinie z nogami jak słoń i ciężkim brzuchem.A jak młody juz będzie na świecie, to wogóle zapomnę o wigilii i będę siedzieć przy łóżeczku i podziwiać mój świąteczny cud :-) a dzisiaj to moje dziecko chyba zaczęło kombinować,że może da się jednaj wyjść przez brzuch, takie akrobacje wyczynia,że zaraz chyba mi pęknie!!!!!
A propos prania-ja też piorę w Dzidziusiu, mam do białego, do kolorowych i płyn do płukania.Dziś wyprasowałam pieluchy tetrowe i kupiliśmy pierwszą paczke pampersów :-D tak więc, synu PRZYBYWAJ!!!!!!:rofl2:
 
Avocado, ja dzis zlazilam cala baltycka szukajac swiatecznych ciuchow dla Sowki. Gdzie kupilas? Ja szukam czegos z jajem. Renifer, elf.... Takie tam ;) i nic nie ma w sieciowkach... A nie mam pomyslu gdzie moge znalesc.
 
reklama
Do góry