reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

MADZIA kciuki juz trzymam!!! Sebek napewno jest juz duzy :) Ja w piątek bede na Zaspie na porodowce to podpytam sie o pre tematow i dam Ci znac bo nadal planujesz tam porod? Mi juz kazano robic posiew przedporodowy i jutro albo we wtorek powinnam miec wynik.. KATE tak mi nalezy sie urlop macierzyski, jednak bede wykorzystywac 6 miesiecy, teraz jestem na L4. Moj pracuje w firmie Dunskiej ale z tracji tego ze juz dawno przekroczyl 180 dni pracy podlega standardowemu opodatkowaniu Norweskiemu, a jakie to podanie i do kogo sie pisze? Czy on moze je napisac w jęz. ang.??
 
reklama
Aduś tak nadal planuję rodzić na Zaspie. Powiedz kto będzie Cię oprowadzał po porodówce, to można jakoś samemu załatwić?
 
MADZIALENAK nie mam pojecia kto.. Ja tam jade na wizyte do dr u ktorego ostatnio bylam i ktory bedzie mi cc robic, powiedzial tylko ze zobacze gdzie bede rodzic. Dowiem sie w piątek. W razie czego zona naszego dobrego kumpla jest tam polożną więc do niej tez bede dzwonic z pytaniami :)
 
To na pewno mu się należy, nie ma to znaczenia, że dziecko urodzi się w Polsce. Musi powiedzieć w pracy, ze chce wykorzystać tacierzyński i dadza mu takie podanie i tam tylko daty trzeba wypisać, kiedy termin porodu od kiedy tacierzyński, a potem dodatkowe papiery wypisuje się w norweskim zusie ( NAV) po urodzeniu dziecka.
Madzialenak trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę:)
 
KATE dzieki za informacje :) ze swoim pracodawca ustalil jedynie urlop bezplatny, bo to Duńczycy a nie Norqwedzy wiec osocjalach mało wiedzą :( ale powiem mu żeby wybrał sie do tego NAVI w Trondheim i moze tam dostanie to podanie.. Tylko ze maly sie urodzi jak mąż juz tu bedzie wiec pozostale papiery mam nadzieje ze poczta moze zlozyć.. Fajnie by bylo gdyby sie udalo :) Myslalam ze tovsoe nalezy jak matka i dziecko w Norwegii są
 
Nie ma to znaczenia czy w polsce czy tu, niech o wszystko wypyta, bo warto, jeszcze powinien dostawać taką dietę na łączenie rodzin, pozdrawiam
 
Oficjalnie donoszę, że pierwsze koty za płoty. 3, słownie TRZY, zastrzyki za mną:-)
No i najważniejsze, że jestem o te 3 zastrzyki bliżej do mojego Maleństwa.
 
lawendowy super :-) Pamiętam moje zastrzyki... Pierwszy musiał zrobić mąż, bo ja ze strachu przed wbiciem sobie igły aż się popłakałam. Potem to już poszło :tak: Waliłam w brzucho aż miło :-D

A to mieszkanko mojego Adrianka w 28tc
Zobacz załącznik 575786 DSC_0183.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0183.jpg
    DSC_0183.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Lawendowy... Maz przyjeżdża rzadko, bo wiesz ma około 150km do mnie, ale dzis był i przywiózł mi pyszne leczo!
Jedzenie w tym szpitalu niestety nic się nie poprawiło, ale jeżeli chodzi o patologie ciazy to nie wyobrażam sobie innego miejsca! Jest to najlepszy pod tym katem szpital w wwie!
Bardzo ci gratuluje twoich 3 zastrzyków! Dzielna dziewczyna! :D

Madzialenk... Oczywiscie jutro trzymam kciuki, wejdę wieczorem na necik i oczekuje samych dobrych wieści! :D ja miałam juz gbs i wynik nam jałowy, wiec gotowa do porodu jestem pod każdym katem.

U mnie dzis był mezus a maluszek tak się ucieszył, ze tetno skoczyło mu do około 190!!!!!!:] polozne bardzo się wystraszyły i podpiely mnie na stały zapis na 2h!! Ale się ustabilizowalam. Marcelek tak się po prostu cieszył jak tatusia usłyszał :D

Caluski
 
Do góry