reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mazanka dużo jajeczek naprodukowałaś, ja miałam podobnie. Dostałaś może dostinex? Bo ja dostałam i wszystko było dobrze. I pij wodę jak Madzialenak pisze, to Ci pomoże. Dołączam się do kciuków &&&&&
 
reklama
Dziękuję Wam :)
gotadora od jutra mam brac Progynova21 i Utrogest dowcipnie :D chyba jeszcze cos mi wstrzykiwali przez wenflon, ale pamiętam jak przez mgłę.
 
Mazanka ten dostinex to jest taka tabletka, ja dostałam jedną jeszcze w czasie stymulacji ( na prawie koniec, gdy był już bardzo wysoki poziom estradiolu) , a po tygodniu drugą
 
Miliaa a jak u Was, jak się czujesz? Zostajesz w szpitalu aż do porodu?
Agapl , Hola odezwijcie się czasem, mam nadzieję, że wszystko ok. Pozdrawiam
 
reklama
Kate... Tak, zostaje juz do porodu. Ja muszę kontrolować cały czas te przeplywy w łożysku. U mnie na poród obstawia lekarz następny tydzień. Wtedy dostane test oxy i jak bedzie pozytywny, to jadę na cc od razu. No ale moze być negatywny i wtedy jeszcze poleze, jeżeli się okarze, ze łożysko ma dobre przeplywy. Teraz to dosłownie jestem jak bomba :)
A do którego tc mala twoja moze się przekręcić? Myślę, ze na kleszczowy nie powinnaś się zgadzać...
 
Do góry