reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wszystko dobrze Ci się kojarzy 😅 zaczynamy za dwa tygodnie trzeci trymestr i będziemy mieli córeczkę 🥰😱😱😱. Mnóstwo wątpliwości czy sobie poradzimy, ale i odrobiną więcej radości. Ciąża prostsza. Jestem z synem w domu, bo lekarz od początku mnie nie puścił do pracy ze strachu, że ciąża będzie podobna, a moja praca jest w większości fizyczna więc do żłobka go nie zapisywałam. Czy to dobrze, nie wiem 🤷🏻‍♀️ W sierpniu pakowanie torby, a z końcem września podobno będziemy wywolywac poród 🙆🏻‍♀️ chociaż mam nadzieję, że urodzę wcześniej. A jak poradzę sobie z dwójką maluchów w domu to nie mam pojęcia 🙆🏻‍♀️🙆🏻‍♀️🙆🏻‍♀️
Toż to zaraz poród 😱😍😍. Napewno dasz sobie radę ❤️. Niby mówią, że z drugim jest trochę łatwiej🤔. Powiesz nam czy to prawda😜. Masz już wybrane imię?
 
reklama
Toż to zaraz poród 😱😍😍. Napewno dasz sobie radę ❤️. Niby mówią, że z drugim jest trochę łatwiej🤔. Powiesz nam czy to prawda😜. Masz już wybrane imię?
Ja myślę, że kłamią 😅 mamy Lena, Paulina, Karolina, Agnieszka i Kinga. Michał zazwyczaj wybiera Lena, bo najłatwiej mu wypowiedzieć, ale do końca decyzja nie zapadła 😅
Nooo, tekst żeby o tym nie myśleć jest kuwa najlepszy🤦‍♀️😂😂. Albo jeszcze, jedzcie na wakacje... Jprdl 🤦‍♀️
Współczuję z Miską❤️. Ale patrząc na mojego niedobrego chrześniaka, powiem ci ze z wiekiem mu przeszlo, więc jest nadziej dla Miśki😜
Uważam, że te teksty są takie krzywdzące 🙆🏻‍♀️ przecież coś takiego to może się sprawdza u nielicznych. A co jak ktoś posłucha i czas na skuteczne starania i leczenie mija...
 
Wlasnoe noe jest,jest gorzej z dnia na dzien.Jest taka niegrzeczna zeby gorzej nie powiedziec ze szok.Moja mama najpoerw pbwinoala ze ja napewno roboe cos noe tak ze ona dla mnie taka noedobra,ale jak ppjechalysmy do niej to okazalo soe ze i dla mojej mamy juz na 3 dzien byla niedobra i moja mama nic nie poradzila. Moze i z mowa jest lepiej powtarza i zaczyna laczyc dwa slowa.
ona dopiero te dwa skonczyla, wiec powoli powinno byc lepiej, spokojniej, ale tylko na chwile 🤣
I wiesz no - zalezy co masz na mysli piszac niedobra?
 
Wszystko dobrze Ci się kojarzy 😅 zaczynamy za dwa tygodnie trzeci trymestr i będziemy mieli córeczkę 🥰😱😱😱. Mnóstwo wątpliwości czy sobie poradzimy, ale i odrobiną więcej radości. Ciąża prostsza. Jestem z synem w domu, bo lekarz od początku mnie nie puścił do pracy ze strachu, że ciąża będzie podobna, a moja praca jest w większości fizyczna więc do żłobka go nie zapisywałam. Czy to dobrze, nie wiem 🤷🏻‍♀️ W sierpniu pakowanie torby, a z końcem września podobno będziemy wywolywac poród 🙆🏻‍♀️ chociaż mam nadzieję, że urodzę wcześniej. A jak poradzę sobie z dwójką maluchów w domu to nie mam pojęcia 🙆🏻‍♀️🙆🏻‍♀️🙆🏻‍♀️
Gratulacje! Ja rodzilam koniec sierpnia, super pora, koniec upalow!
A jaki bedzie odstep miedzy dziecmi?
 
ona dopiero te dwa skonczyla, wiec powoli powinno byc lepiej, spokojniej, ale tylko na chwile 🤣
I wiesz no - zalezy co masz na mysli piszac niedobra?
Niedobra -to w jej przypadku okreslenie bardzo lagodne i nie chce tu pisac gorzej o dziecku🤪 Nie chodzi o to ze nie slucha bo w tym wieku wiem ze to normalne ale jej zachowanie zwlaszcza wobec mnie jest wrecz okropne.Najgorzej powroty do domu-dzis 3godz.na placu zavaw okazalo sie za krotko bylo wycie w domu i rekoczyny z jej strony,poza tym ubierani-rozbieranie zwlaszcza gory.TRAGEDIA czasami 30 min walki,nie wspomne co soe dzieje przed wyjscie moim do pracy a jej do zlobka-tylko sukienka moge ja przekupic w ibieraniu.Poza tym jedzenie🤦‍♀️wszystko ja rozprasza,nawet jakby byl pokoj pusty to zaraz bym ja ja rpzpraszala a to palec do oka a to w moim nosi z zaskoczenia wiec nawet pisty pokoj nie zdalby egzaminu.dlugo by opowiadac.jak wodze inne dzieci grzeczne to mysle czemu moja jest tak podla a do twgo ciagle marudna.Ona oko tylko otworzy i juz marudzi naprawde.Czekam na lepsze czasy😪Ale zeby nie bylo Miska to moja wielka milosc od samego transferu🥰no ale daje mi popalic....
 
Ja myślę, że kłamią 😅 mamy Lena, Paulina, Karolina, Agnieszka i Kinga. Michał zazwyczaj wybiera Lena, bo najłatwiej mu wypowiedzieć, ale do końca decyzja nie zapadła 😅

Uważam, że te teksty są takie krzywdzące 🙆🏻‍♀️ przecież coś takiego to może się sprawdza u nielicznych. A co jak ktoś posłucha i czas na skuteczne starania i leczenie mija...
Ja uwielbiam imię Lena😍. Tylko się teraz nie obraź na mnie, ale tak mi sie zawsze to imię podobało, że 11 lat temu jak dostałam szczeniaczka owczarka niemieckiego, to dałam jej na imię Lenka❤️. To byl mój ukochany pies❤️. Niestety umarła nam wiosną, nie wiadomo na co😭
 
A ja wlasnie dostalam po twarzy drewnianym konikiem-zaraz bede miala sinca i guza bo az rozwalone jest.A tylko chcialam zmienic pieluche bo sie 💩 Cud a nie dziewczynka🥴
 
reklama
Do góry