reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Sony ale ci dobrze taka dluga szyjka :tak: no i Pawelek duzy juz :tak:

Mnie dziewczyny dopadla jakas nostalgia :-( i do tego coraz gorzej sie wysypiam, mam wrazenie ze malemu juz jest tak ciasno że go przygniatam leżąc :-( Pozatym sni mi sie że nie godza sie zrobic mi cc ... w czwartek rano mam wizyte u innego dr więc moze cos sie wyjasni i nie wiem skąd ale mam strasznego doła :baffled:
 
Maja dobrze ze z dzidzią ok :-) i Ty spokojniejsza :tak:
Sony, ale Pawełek już duży. Ciekawe jak tam mój syncio - ja mam wizytę w czwartek :-)
 
Martka czy coś przegapiam, będzie u Ciebie synio?

Sony, Pawełek to już spory chłopaczek:)

Aduś piękny brzusio:) maluśki jak na 32, zgrabniutki taki:)
 
Właśnie wyciągnęłam ze skrzynki paczkę od Bebilon z płytką - muzyka instrumentalna
biggrin.gif
i już słucham z Adriankiem.
A dziś poszalałam
rofl.gif
Pojechałam do sklepu i wybrałam pralkę (bo ta nasza cos szwankuje) i w czwartek mają przywieźć
biggrin.gif
biggrin.gif
Kupiłam tą Samsung EcoBubble. Zobaczymy co to za cudo
wink2.gif
wink2.gif
A zaraz jeszcze muszę zamówić torbę do wózka, bo też znalazłam w fajnej cenie i o kasa płynie
shocked.gif
 
Oskaa koniecznie daj znać jak się będzie sprawować, my musimy wybrać pralkę, zastanawiałam się nad tą również. W tej chwili mam hotpoint i pierze fajnie i cicho, ale że jest bardzo duża zostanie w dolnym mieszkaniu, a potrzebuje ciut mniejszą do zabudowy. Dziewczyny jeśli macie jakieś propozycje będę wdzięczna :-)
 
Oskaa, na pewno będziesz zadowolona z pralki. Ja też mam taką i jest rewelacyjna :-D
Mój mąż się śmieję, że pralka do mnie dzwoni :-)
Gotadora, polecam, z czystym sumieniem. Ma dużo fajnych programów, jest cicha, małe zużycie prądu. Cudo:-)
Jestem bardzo zadowolona.

Sony, gratuluje dużego synusia:-)


Maja, gratuluje udanej wizyty. Dobrze, że z dzidzią wszystko ok.

Martka, widzę imię już wybrane :-)
 
hej dawno mnie nie bylo- macierzynstwo mnie pochlonelo ;) Jak u Was? u nas roznie- tzn mamy torche problemow z krwią małej- anemie ma i PLT za wysoko i wapn...w czw mamy wizyte i szczepienia i bedziemy rozmawiac co z tym robic. Jestesmy tez po zachlysnieciu w 6tyg zycia- byl szpital badania, Usg itd- na szczescie wsio ok!!! ale chwila grozy byla! jak sie czujecie kochane? Widze ze ciaze juz duze:) jak sobie radzicie z pogoda???? Te ,ktore juz porodzily- planujecie dalej dzieci? In vitro? czy probujecie naturalnie? A moze adopcja? a kiedy? Moja Madzia ma juz prawie 3 misiace, 11 sierpnia chrzciny, oczywiscie nic nie mowimy o in vitro :/ - paranoja :/ ale co zrobic...pozdrawiam Was serdecznie kochane! moze kiedys zalozymy grupe na fb "ciężaróweczki po in vitro?" albo zeby nie było tak oficjalnie to pod jakas inna nazwa? - bedziemy mogly wtedy sobie fotki pokazywac i blizej sie poznamy, hm????
 
reklama
Aisha, ale ten czas leci. Madzia już taka duża. Dobrze, że problemy zwrotne macie już za sobą i szykujecie się do chrzcin.
Ja tez uważam, że to niczyja sprawa, jak dziecko zostało poczęte.
Trzymajcie się dziewczyny :-)
No i czekamy na fotki Malutkiej.
 
Do góry