reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

moja za 2 miesiace konczy 6 lat i nigdy fotelik nie byl problemem, bo od zawsze ma dobrze dobrane, wygodne i przede wszytskim bezpieczne foteliki.
Super, ze nie namawiasz. Dobrze by jeszcze bylo jakbys zweryfikowala swoje poglady na ten temat, bo to nie kwestia koloru ubrania czy zacianki tylko bezpieczenstwa. Naprawde warto poczytac, poogladac testy, zeby potem nie pluc sobie w brode jak nie daj Boze cos sie wydarzy.
To ze mam taki poglad teraz bo mala jezdzi w foteliku nie znaczy ze mi sie cos nie zmieni.
 
reklama
Dlatego ja nic nikomy nie narzucam absolutnie.orawdopodobnie mojw dziecie bedzie jezdzilo w obecnym foteliku dluzej ale nie wyobrazam juz sobie 7latki w fotwliku.Wiem wiem jaka ze mnie matka,ale jak widze foteliki prowizorki to chyba tez niekoniecznie Moja juz nie chce siedziec w foteliku a co dopiero jal bedzie niala 5 czy 7 lat.Na szczescie i tak malo jezdzimy.
Ale to nie o to chodzi że nie chce siedzieć, musi i już to nie jest widzimisie dziecka tylko jego bezpieczeństwo i nie ma tu nic do gadania, takie moje zdanie. Fochy dziecka że nie chce fotelika to absolutnie żaden argument
 
Dlatego ja nic nikomy nie narzucam absolutnie.orawdopodobnie mojw dziecie bedzie jezdzilo w obecnym foteliku dluzej ale nie wyobrazam juz sobie 7latki w fotwliku.Wiem wiem jaka ze mnie matka,ale jak widze foteliki prowizorki to chyba tez niekoniecznie Moja juz nie chce siedziec w foteliku a co dopiero jal bedzie niala 5 czy 7 lat.Na szczescie i tak malo jezdzimy.
Z takimi poglądami może i dobrze, ale moja znajoma miała wypadek praktycznie przed domem więc to też żaden argument. Dziecko nie ma w tym wypadku nic do gadania albo fotelik albo idzie na nogach jak daleko zajdzie.
 
Ale to nie o to chodzi że nie chce siedzieć, musi i już to nie jest widzimisie dziecka tylko jego bezpieczeństwo i nie ma tu nic do gadania, takie moje zdanie. Fochy dziecka że nie chce fotelika to absolutnie żaden argument
Dlatego jezdzi w foteliku,nie ma nic do gadania i zadne placze na mnie nie dzialaja ale ona ma dopiero 19miesiecy
 
Dlatego jezdzi w foteliku,nie ma nic do gadania i zadne placze na mnie nie dzialaja ale ona ma dopiero 19miesiecy
Jest jeszcze mała wszystko się zmieni, będzie większa to zrozumie, powie co jej nie pasuje. Czy jesteś z nią z tyłu? Jeśli nie to może sama się boi. Teraz nic nie pozostaje tylko zabawianie w drodze żeby była znośna.
 
Dlatego ja nic nikomy nie narzucam absolutnie.orawdopodobnie mojw dziecie bedzie jezdzilo w obecnym foteliku dluzej ale nie wyobrazam juz sobie 7latki w fotwliku.Wiem wiem jaka ze mnie matka,ale jak widze foteliki prowizorki to chyba tez niekoniecznie Moja juz nie chce siedziec w foteliku a co dopiero jal bedzie niala 5 czy 7 lat.Na szczescie i tak malo jezdzimy.
Syn jeździł w pierwszej klasie jeszcze VW foteliku. Drugi fotelik jest do 36 kg. Nie pamiętam kiedy przesiadł się na podkładkę ale późno.
Akurat starszym dzieciom łatwiej wytłumaczyć konieczność jazdy w foteliku i nie ma dyskusji. Córka kiedyś próbowała coś urządzać to mąż zatrzymał się i dalej nie jechał, stwierdził że włączyła się blokada😂😂😂
 
U mnie 5,5 latka jeździ w foteliku rwf. W lato dostanie noy fotelik przodem, a to dlatego, że młodsza zobaczy i też będzie chciała przodem i na razie obie jeżdzą tyłem. A będą mieć wtedy 4 i 6 lat. Starsza ma 116 cm i do wzrostu 140/150 (nie pamiętam wytycznych) będzie jeździć w foteliku.
 
Ostatnia edycja:
nie,
Moj to jest Britax Romer Dualfix sprzed 5 lat, teraz on ma chyba w nazwie Isize M. Obrotowy, do 18 kg, 104cm (4 lata).
Jak szukasz obrotowego w dobrej cenie to popatrz na Joie Spin 360. Polecaja go na grupie.
Ten Joie też fajny. A ma ktoś britax romer dualfix 2r? Bardzej się skłaniam ku britaxowi ale coś mi się obiło o uszy ze jest mało miejsca na nóżki jadąc tyłem do kierunku jazdy 🤔.
Ten Britax 2R dostał 4 gwiazdki w adac a joie 3. Ale jeśli joie ma więcej miejsca na nóżki to raczej jego kupię 🤔
 
reklama
Ten Joie też fajny. A ma ktoś britax romer dualfix 2r? Bardzej się skłaniam ku britaxowi ale coś mi się obiło o uszy ze jest mało miejsca na nóżki jadąc tyłem do kierunku jazdy 🤔.
Ten Britax 2R dostał 4 gwiazdki w adac a joie 3. Ale jeśli joie ma więcej miejsca na nóżki to raczej jego kupię 🤔
A mi się wydawało, że we wszystkich jest mało miejsca na nóżki, w sensie w tych tyłem do kierunku jazdy.
 
Do góry