reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Nieagatka, wyszukałam taką twoją wypowiedz na temat fotelika, ale powiedz mi jeszcze czy masz 2R czy M coś tam. Muszę kupić fotelik do drugiego auta i ten R ma przystępną cenę
nie,
Moj to jest Britax Romer Dualfix sprzed 5 lat, teraz on ma chyba w nazwie Isize M. Obrotowy, do 18 kg, 104cm (4 lata).
Jak szukasz obrotowego w dobrej cenie to popatrz na Joie Spin 360. Polecaja go na grupie.
 
Do jakiego wieku są te foteliki do 18kg?
Ja kupilam wlasnie taki do 18kg bo moja wazy 11,5kg ma 19miesiecy.Mysle ze do ok 3 lat pojezdzi mimo ze napewno nie bedzie wazyc 18kg,ale pozniej bedzie na podkladce jezdzic Moja chrzesnica-ale to ekstremalny przypadek-ma 5lat a wazy jakies 15kg jak nie mniej.A jezdzi na podkladce.Wiec nie oplaca sie takiego do 25kg ale to juz moja opinia
 
Ja kupilam wlasnie taki do 18kg bo moja wazy 11,5kg ma 19miesiecy.Mysle ze do ok 3 lat pojezdzi mimo ze napewno nie bedzie wazyc 18kg,ale pozniej bedzie na podkladce jezdzic Moja chrzesnica-ale to ekstremalny przypadek-ma 5lat a wazy jakies 15kg jak nie mniej.A jezdzi na podkladce.Wiec nie oplaca sie takiego do 25kg ale to juz moja opinia
3 latka na podkladce? To jest nie tylko niebezpieczne, ale i nielegalne. Po foteliku do 18kg, jest kolejny - do 36. 3 czy nawet 5 latek na podkladce to jest skrajna nieodpowiedzialnosc. Serio dziewczyny, tu chodzi o zdrowie i zycie dziecka w przypdku wypadku czy stluczki.
 
Ja kupilam wlasnie taki do 18kg bo moja wazy 11,5kg ma 19miesiecy.Mysle ze do ok 3 lat pojezdzi mimo ze napewno nie bedzie wazyc 18kg,ale pozniej bedzie na podkladce jezdzic Moja chrzesnica-ale to ekstremalny przypadek-ma 5lat a wazy jakies 15kg jak nie mniej.A jezdzi na podkladce.Wiec nie oplaca sie takiego do 25kg ale to juz moja opinia
mój 5 letni bratanek nadal jeździ w foteliku, ba moja 7 letnia bratanica jeździ w foteliku. Oboje już teraz przodem do kierunku jazdy. Nigdy bym nie posadziła mojego 3latka(za pół roku) na podkładce. Nasz kolejny fotelik będzie na izofix ale bez bazy, przodem do kierunku jazdy ale pomyśle o tym za jakiś czas. Na pewno nie w tym roku.
 
Ja kupilam wlasnie taki do 18kg bo moja wazy 11,5kg ma 19miesiecy.Mysle ze do ok 3 lat pojezdzi mimo ze napewno nie bedzie wazyc 18kg,ale pozniej bedzie na podkladce jezdzic Moja chrzesnica-ale to ekstremalny przypadek-ma 5lat a wazy jakies 15kg jak nie mniej.A jezdzi na podkladce.Wiec nie oplaca sie takiego do 25kg ale to juz moja opinia
Takich podkładek to nie powinno się ani promować ani polecać to jest tylko anty mandat z bezpieczeństwem to nie ma nic wspólnego. Ja następny kupiłam da 36 kg. I moja córka jeździła w nim do 10 roku życia, wtedy osiągnęła odpowiedni wzrost do jazdy bez niczego
 
mój 5 letni bratanek nadal jeździ w foteliku, ba moja 7 letnia bratanica jeździ w foteliku. Oboje już teraz przodem do kierunku jazdy. Nigdy bym nie posadziła mojego 3latka(za pół roku) na podkładce. Nasz kolejny fotelik będzie na izofix ale bez bazy, przodem do kierunku jazdy ale pomyśle o tym za jakiś czas. Na pewno nie w tym roku.
Moja 10 latka do niedawna jeździła w foteliku
 
Dlatego ja nic nikomy nie narzucam absolutnie.orawdopodobnie mojw dziecie bedzie jezdzilo w obecnym foteliku dluzej ale nie wyobrazam juz sobie 7latki w fotwliku.Wiem wiem jaka ze mnie matka,ale jak widze foteliki prowizorki to chyba tez niekoniecznie Moja juz nie chce siedziec w foteliku a co dopiero jal bedzie niala 5 czy 7 lat.Na szczescie i tak malo jezdzimy.
 
reklama
Dlatego ja nic nikomy nie narzucam absolutnie.orawdopodobnie mojw dziecie bedzie jezdzilo w obecnym foteliku dluzej ale nie wyobrazam juz sobie 7latki w fotwliku.Wiem wiem jaka ze mnie matka,ale jak widze foteliki prowizorki to chyba tez niekoniecznie Moja juz nie chce siedziec w foteliku a co dopiero jal bedzie niala 5 czy 7 lat.Na szczescie i tak malo jezdzimy.
moja za 2 miesiace konczy 6 lat i nigdy fotelik nie byl problemem, bo od zawsze ma dobrze dobrane, wygodne i przede wszytskim bezpieczne foteliki.
Super, ze nie namawiasz. Dobrze by jeszcze bylo jakbys zweryfikowala swoje poglady na ten temat, bo to nie kwestia koloru ubrania czy zacianki tylko bezpieczenstwa. Naprawde warto poczytac, poogladac testy, zeby potem nie pluc sobie w brode jak nie daj Boze cos sie wydarzy.
 
Do góry