reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mała ostatnio pod koniec 9 miesiąca nagle w ciągu dwóch tygodni ogarnęła w końcu raczkowanie całkowite samodzielnie siadanie i do tego jeszcze chodzenie to był taki szok dla niej że przez ostatni miesiąc miała problemy ze spaniem na szczęście wróciło już do normy ale martwi mnie fakt że zaraz kończymy 11 miesiąc a u niej ani jednego zęba przebitego 🤦 dziąsła ostre jak żyleta a zęby się nie przebiły co prawda stomatolog w trakcie konsultacji mówiła żebym się nie martwiła bo jest coś takiego jak opóźnione ząbkowanie ale ja już się zaczynam zastanawiać czy na pewno wszystko jest okej? 🤷🤦🤦
 
reklama
u nas bylo tak samo, liczylismy na chlopca wiec skupilismy sie na szukaniu imienia dla chlopca. Jak sie okazalo, ze bedzie dziewczynka to zajelo nam dobre pare miesiecy znalezienie czegos na co oboje bysmy sie zgodzili, no i mamy Inés - Inke. Ale latwo nie bylo… Zupelnie odwrotnie jak w pierwszej ciazy, w ktorej to od poczatku mielismy imie dla corki wymyslone 🙂
Bardzo ładne imię😍 My mamy Oliwkę. Ale wątpliwości były do ostatniej chwili. Nie mogliśmy dojść do porozumienia z mężem. Teraz nie wyobrażam sobie że mogłaby się inaczej nazywać😁
Mam nadzieję że tym razem też dojdziemy jakoś do porozumienia😉
 
Mała ostatnio pod koniec 9 miesiąca nagle w ciągu dwóch tygodni ogarnęła w końcu raczkowanie całkowite samodzielnie siadanie i do tego jeszcze chodzenie to był taki szok dla niej że przez ostatni miesiąc miała problemy ze spaniem na szczęście wróciło już do normy ale martwi mnie fakt że zaraz kończymy 11 miesiąc a u niej ani jednego zęba przebitego 🤦 dziąsła ostre jak żyleta a zęby się nie przebiły co prawda stomatolog w trakcie konsultacji mówiła żebym się nie martwiła bo jest coś takiego jak opóźnione ząbkowanie ale ja już się zaczynam zastanawiać czy na pewno wszystko jest okej? 🤷🤦🤦
u kuzynki mojego meza pierwsze zęby u dziewczynki wyszły jak skończyła 1,5roku. Ale wychodziły jeden po drugim bez pauzy.
 
Mała ostatnio pod koniec 9 miesiąca nagle w ciągu dwóch tygodni ogarnęła w końcu raczkowanie całkowite samodzielnie siadanie i do tego jeszcze chodzenie to był taki szok dla niej że przez ostatni miesiąc miała problemy ze spaniem na szczęście wróciło już do normy ale martwi mnie fakt że zaraz kończymy 11 miesiąc a u niej ani jednego zęba przebitego 🤦 dziąsła ostre jak żyleta a zęby się nie przebiły co prawda stomatolog w trakcie konsultacji mówiła żebym się nie martwiła bo jest coś takiego jak opóźnione ząbkowanie ale ja już się zaczynam zastanawiać czy na pewno wszystko jest okej? 🤷🤦🤦
u mojej pierwszy zab wyszedl wlasnie jak miala 11 miesiecy, ma 2 i 5 roku i nadal zabkuje i to jest za kazdym razem absolutny hardcore jesli chodzi o bol…
 
Dziękuję koniec końców zamówiłam maxi Cosi Tobi czytałam fajne recenzje no i zasugerowałam się tym głównie że ma ten atest adac. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu j🤷
no raczej slaby wybor. To jest fotelik przodem wiec nie ma nic wspolnego z bezpieczenstwem dla tak malego dziecka. Przynajnniej jeszcze z rok czy dwa powinna jezdzic tylem dla jej dobra…
 
Mała ostatnio pod koniec 9 miesiąca nagle w ciągu dwóch tygodni ogarnęła w końcu raczkowanie całkowite samodzielnie siadanie i do tego jeszcze chodzenie to był taki szok dla niej że przez ostatni miesiąc miała problemy ze spaniem na szczęście wróciło już do normy ale martwi mnie fakt że zaraz kończymy 11 miesiąc a u niej ani jednego zęba przebitego 🤦 dziąsła ostre jak żyleta a zęby się nie przebiły co prawda stomatolog w trakcie konsultacji mówiła żebym się nie martwiła bo jest coś takiego jak opóźnione ząbkowanie ale ja już się zaczynam zastanawiać czy na pewno wszystko jest okej? 🤷🤦🤦
Chyba nikt tak nie panikowal z zebami ja ja😄mojej corci poerwsze zeby wyszly w 10 moesia u i szly juz szybko w sumoe w ciagu kilku dni wyszlo 6 zebow.teraz ma 1,5 roku i ma ich 14.a zaraz beda szly d9lne 3.takze spokojnie doczekasz sie🙂
 
Mała ostatnio pod koniec 9 miesiąca nagle w ciągu dwóch tygodni ogarnęła w końcu raczkowanie całkowite samodzielnie siadanie i do tego jeszcze chodzenie to był taki szok dla niej że przez ostatni miesiąc miała problemy ze spaniem na szczęście wróciło już do normy ale martwi mnie fakt że zaraz kończymy 11 miesiąc a u niej ani jednego zęba przebitego 🤦 dziąsła ostre jak żyleta a zęby się nie przebiły co prawda stomatolog w trakcie konsultacji mówiła żebym się nie martwiła bo jest coś takiego jak opóźnione ząbkowanie ale ja już się zaczynam zastanawiać czy na pewno wszystko jest okej? 🤷🤦🤦
Tak się zdarza, nie martw się. Wyjdą. Tylko będzie to pewnie dość bolesne dla małej, bo im starsze dziecko, tym twardsze kości.
 
reklama
Tak się zdarza, nie martw się. Wyjdą. Tylko będzie to pewnie dość bolesne dla małej, bo im starsze dziecko, tym twardsze kości.
Nie ma regoly.Moja corka chyba prog bolu-ktory mam ponoc bardzo duzy tak mi gin powiedzial heheh-ma po mnie bo raczej nie plakala jak jej zeby wychodzily,jak marudzila to wystarczyl dentinox i juz spala cala noc.ano razu noe podawalam jej przeciwbolowych bo nie bylo takiej potrzeby.nawet jak sie uderzy to raczej poplacze ze strachu lub dla zasady-oj rozrozniam te jej placze,rozrozniam😅 rzadko placze ze ja cos boli i oby nie musiala👍wiec chyba to jiz od najmlodszych lat zalezy od progu bolu
 
Do góry