reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Nie ma regoly.Moja corka chyba prog bolu-ktory mam ponoc bardzo duzy tak mi gin powiedzial heheh-ma po mnie bo raczej nie plakala jak jej zeby wychodzily,jak marudzila to wystarczyl dentinox i juz spala cala noc.ano razu noe podawalam jej przeciwbolowych bo nie bylo takiej potrzeby.nawet jak sie uderzy to raczej poplacze ze strachu lub dla zasady-oj rozrozniam te jej placze,rozrozniam😅 rzadko placze ze ja cos boli i oby nie musiala👍wiec chyba to jiz od najmlodszych lat zalezy od progu bolu
moja Inka nie placze nigdy jak sie uderzy, wrecz czasami sie zastanwiamy czy nie ma problemu z nieodczuwaniem bolu. Ale przy zebach byla zeznia z wizytami na pogotowiu. Najgorzej czworki i trojki, kosmos totalny. Wiec nie wiem czy to kwestia progu bolu czy raczej tego, ze u jednych dzieci zeby wychodza bezobjawowo, a u innych niestety nie.
 
reklama
Dzoewczyny to jak9s kosmos kupuje swojej corci ubrana na 98😱😱😱 prawie wszystkie 92 juz sa za obcisle lub male nawet body🤦‍♀️ja nie wiem jak to dziecko rosnie szybko.jeden gosciu co kupowal od nas rowerek biegowy dla swojej 2 letniej corki(dla mojej juz bylo za nisko) myslal ze Miska ma 2,5 roku i bardzo sie zdziwil jak sie dowiwdzial ze 1,5roku
 
Dzoewczyny to jak9s kosmos kupuje swojej corci ubrana na 98😱😱😱 prawie wszystkie 92 juz sa za obcisle lub male nawet body🤦‍♀️ja nie wiem jak to dziecko rosnie szybko.jeden gosciu co kupowal od nas rowerek biegowy dla swojej 2 letniej corki(dla mojej juz bylo za nisko) myslal ze Miska ma 2,5 roku i bardzo sie zdziwil jak sie dowiwdzial ze 1,5roku
u nas dziś 8 miesięcy i nakładamy 80 i jest na styk 🤣zębów 3 i pół 🤣
 
Dzoewczyny to jak9s kosmos kupuje swojej corci ubrana na 98😱😱😱 prawie wszystkie 92 juz sa za obcisle lub male nawet body🤦‍♀️ja nie wiem jak to dziecko rosnie szybko.jeden gosciu co kupowal od nas rowerek biegowy dla swojej 2 letniej corki(dla mojej juz bylo za nisko) myslal ze Miska ma 2,5 roku i bardzo sie zdziwil jak sie dowiwdzial ze 1,5roku
na moja 98 jest jeszcze duze 🤣 a rok starsza jest i wcale nie mala 😁😁
 
Ostatnia edycja:
Dzoewczyny to jak9s kosmos kupuje swojej corci ubrana na 98😱😱😱 prawie wszystkie 92 juz sa za obcisle lub male nawet body🤦‍♀️ja nie wiem jak to dziecko rosnie szybko.jeden gosciu co kupowal od nas rowerek biegowy dla swojej 2 letniej corki(dla mojej juz bylo za nisko) myslal ze Miska ma 2,5 roku i bardzo sie zdziwil jak sie dowiwdzial ze 1,5roku
To będzie długa modelka ;)
 
reklama
ostatnio czesto to slysze i coz - duma mnie rozpiera 😁 Za to mlodsza szogun nie wiadomo po kim🤪😁
Moja jak byla bezwlosnym dzidziusiem to caly maz,teraz 9dentyko moja mama a do tego ma takie loki😅Ale charakterek to chyba po tatusiu dalej taki szatan bo to juz nie szogun tylko szatan.trzeba egzorcyzmy robic heheh a w zlobku spokojniutka,sama z tatusiem spokojna a jak tylko ja jestem na horyzoncie to szatan w nia wstepuje😈
 
Do góry