reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A niedawno się dziwiłam @Kasiekt dlaczego ona tak przeżywa 😅🤔🤔. Ja chcę żeby mały szedł do żłobka bo wiem, że tam się szybciej rozwinie niż sam w domu. Ja nie jestem jakas kreatywna a tam są świetne zabawy, bo widzę jak wrzucają foty na fejsa. No i mały będzie z dziećmi a nie sam jak palec. U nas na wsi teraz to często przez kilka dni nie widzę żadnego człowieka jak spacerujemy, masakra.
Ale wiecie, boję się że go nikt nie utuli, że będzie płakał, echhh🤪
Oj jak się samej staje matką, na dodatek samej w określonej sytuacji, to dopiero człowiek zaczyna wszystko rozumieć 🤦
Też tak uważam, też takie odczucia mam. Ale dzisiaj mi Pani logopeda na rehabilitacjach powiedziała, że dobrze, że moja nie chodzi jeszcze do żłobka, bo w tym wieku nie ma dla niej nic ważnego, niż kontakt z rodzicem 🤷mimo innych zalet żłobka. no i w sumie coś w tym jest...
 
reklama
Oj jak się samej staje matką, na dodatek samej w określonej sytuacji, to dopiero człowiek zaczyna wszystko rozumieć 🤦
Też tak uważam, też takie odczucia mam. Ale dzisiaj mi Pani logopeda na rehabilitacjach powiedziała, że dobrze, że moja nie chodzi jeszcze do żłobka, bo w tym wieku nie ma dla niej nic ważnego, niż kontakt z rodzicem 🤷mimo innych zalet żłobka. no i w sumie coś w tym jest...
wg mnie roczniak rozwija sie lepiej wsrod dzieci niz tylko z rodzicem.
 
A niedawno się dziwiłam @Kasiekt dlaczego ona tak przeżywa 😅🤔🤔. Ja chcę żeby mały szedł do żłobka bo wiem, że tam się szybciej rozwinie niż sam w domu. Ja nie jestem jakas kreatywna a tam są świetne zabawy, bo widzę jak wrzucają foty na fejsa. No i mały będzie z dziećmi a nie sam jak palec. U nas na wsi teraz to często przez kilka dni nie widzę żadnego człowieka jak spacerujemy, masakra.
Ale wiecie, boję się że go nikt nie utuli, że będzie płakał, echhh🤪
Powoem Ci tak ze panie czasami mi mowoa ze Miska placze bo chce na rece.a o e czasami nie maja jak bo zajmuja sie innym dzieckiem.co prawda to bylo na poczatku.ale ostatnio slyszalam jak placze jak po nia przyszlam.okazalo sie ze sie przestraszyla ze jeat sama.bylo malo dzieci i wszyscy byli za filarem i ona nie widziala ich a panie nie slyszaly jak placze-w co raczej nie woerze bo ja za drzwiami ja slyszalam i wyszla dziwna z tego sytuacja.juz chcialam drzw otwierac i ja utulic bo strasznie plakala.ale ogolnoe to chwale sobie jej pobyt w zlo ku.rzeczywiscoe sie tam lepiej rozwija niz w domu.A bywac bedzie roznie
 
Dziewczyny Werce od dwóch dni utrzymuje się wokół ust taki ślad czerwony no nie wiem jak go ocenić tak jak by z butelki piła kompot i się nie wytarła ale ani się to nie rozszerza ani zimno się na tym nie robi . Czy czymś to smarować czy do lekarza mam iść czy nie wiem co 🤷
 
W przyszłym tygodniu jadę do żłobka i się wszystkiego dowiem. Ale tak właśnie myślałam żeby mu mleko rano dać bo zawsze ladnie pije🙂.
Trafiłaś na najgorszy okres żeby dać małą do żłobka, co nie? A jest taki wysyp chorób jak nigdy dotąd 😵‍💫. U nas będzie wiosna więc może nie będzie tak źle 🤔
Mój Dżony ma już 4 zeby i widzę że następne dwa u góry idą 🙃. Tutaj akurat prezentuje tylko dwa😜
Zięciunio 😁
 
reklama
Do góry