reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Aduś dr Zabul to i wtedy miał tam wielki szacunek, on był na innym oddziale i niemal codziennie do mnie przychodził. A jak dostałam ataku histerii po badaniu ( z bólu) to zaraz go wezwali i zarządził przygotowania do operacji.

Trochę wstaje, nie daje rady cały czas leżeć, tym bardziej,że od piątku wieczór nie mogę na boki się przekręcać, choć wczoraj i dziś leżałam na boku trochę, chyba i mały albo podrósł i na coś mi tam uciska, albo jakoś inaczej się ułożył, ale szczególnie boli na lewym boku. Alma miała dziś wielką radochę, bo się z nią przeszłam, biedaczka co dla takiego psa 10 minut biegania, ale pilnuje się mnie bardzo, boi się bidulka że jej znów zniknę. W sklepie mam panią do pomocy, oferuje mi też pomoć w zakupach, ale póki co mam co jeść, bo kumpelka była u mnie z Rynu i dowiozła smakołyków. Na rodzinę, tzn teścia czy teściową raczej nie mam co liczyć, teść to jeszcze spyta ale ja nie lubię tłumaczyć, więc wolę obejść się bez pomocy. Powinni sobie wyobrazić co potrzeba osobie, która musi leżeć, ale oni chyba myślą że ja bajeruje czy co, nie wiem, na prawdę nie wiem. Dlatego nie chce ich pomocy ani teraz ani później. Koleżanka ( miejscowa) też się zaoferowała na skype o pomocy w zakupach, ale na tym się skończyło. Także dobre przynajmniej to,że wiem na kogo mogę liczyć. Jutro zacznę 27 tydzień :-) ... 7 tygodni do bezpiecznych tygodni :-)


aaa mój dr mi wczoraj odpisał, abym skontaktowała się w przyszłym tygodniu to coś wymyśli, tzn jak mnie przyjąć przed 21 sierpnia, bo na 21go dopiero był wolny termin. Zapewne przyjmie mnie w przyszłym tygodniu. Wtedy będę mieć kontrole raz na dwa tygodnie, więc mi pasuje. Nie chce też zbyt często jeździć autkiem.
 
reklama
Aduś, byłam na wizycie u dr Olszak ze wszystkimi papierami jakie mam. Powiedziała mi, że się jak najbardziej kwalifikujemy na rządówkę, tylko muszę zrobić FSH a mąż badanie nasienia i wtedy umówić się na wizytę już tak konkretnie, w celu wpisania się na listę. Oczywiście pytałam o dodatkowe procedury, bo chcieliśmy z mężem pieniądze „zaoszczędzone” na rządówce przeznaczyć na FAMSI i badanie zarodków. Okazało się, że nie można sobie dokupić żadnych dodatkowych procedur bo wyleci się z programu. Wiec zostaje nam zwykłe ICSI, czyli to co robiliśmy w Invimedzie. Różnica jest taka, że w Invikcie będą hodowali zarodki do 5 doby, czego w Invimedzie nie robią.
Dziewczyny, czy wiecie co z Sylwią? Martwię się o Nią… Tak nagle zniknęła. Miała gdzieś wyjechać bez dostępu do netu? Może coś przeoczyłam? Bo chyba nie rzuciła się w wir pracy? Sylwia, odezwij się
 
Gotadora Ty jutro skonczysz 27 tc :-D wiec juz naprawde blisko do bezpiecznych tygodni :tak: Ja jak wrócilam ze szpitala to mialam ledwo 24 skonczony wiec do bezpiecznego tygodnia wydawala mi sie cala wiecznosc a tu jeszcze tylko 3,5 tyg mi zostało :-)
Mój mały też dziś jakiś leniwy mało sie rusza:-(
 
Fusun no to super że sie zakwalifikujecie :-) Hodowla do 5 doby to tez duzy plus, na a szkoda że nie mozecie tego Famsi dokupic, dziwne maja zasady.. Dr Olszak prowadzila moje dwie procedury, ja akurat nie mialam do niej szczescia i przenioslam sie do lekarza u ktorego sie udalo i do tej pory do niego chodze :tak: Ale tam pewnie jak zwykle i tak kilku lekarzy bedzie przy calej procedurze, wazne ze Invikta ma dobre labo więc wierze że to bedzie wasze udane podejscie :-) Czyli jeszzce w tym roku stymulacja pewnie?

Właśnie dlaczego Sylwia tak nagle ucichła :-(???
 
Aduś a do jakiego lekarza się przeniosłaś od dr Olszak?
Nie wiem w sumie czy w tym roku. Nie wiem jakie mają kolejki, jeszcze się tym nie zainteresowałam
 
Jestem juz po wizycie...Maluszek ma 8,5cm..jest to 14w5d ciązy, wiec idealnie z suwaczkiem, wszystkie wyniki wzorowe, cytologia tez....ale oczywiscie Maluch nie dał się pooglądać bo spał na boszku...I ani drgnął...cos tam rączką poruszał tylko...nóżki podkurczone....moze jutro u brata pokaze...
Ginka powiedziala, ze jak rpzyjde na kolejna wizyte, czyli za 3 tygodnie to juz powinnam poznac płeć:) wytrzymam..najwazniejsze ze maluszek zdrowy I ma się dobrze:)
a ja straciłam kolejny kilogram z wagi:p
 
Madzialenak a Ty jak się dzisiaj czujesz? jak Sebcio?

Sylwia no i ja się teraz też zaniepokoiłam, odezwij się do nas jak znajdziesz chwilkę, pamiętam,że chciałaś odpocząć od komputera

Milagros i Ty się ostatnio mało odzywasz
 
Hej kobietki. Weszłam doczytać co u Molli a tu takie zle wieści... Mollus ja na prawdę wierzyłam że się uda. Przytulać Cię kochana...

Ja mam chwilke. Jedno dziecię śpi w lozeczku a drugie na mnie. Mamy problem z gazami. Juz podaliśmy espumisan i czekamy na jego efekty. Jesli ktoras bedzie miala problemy z dziećmi typu kolka, zaparcie oto to ja juz specjalistka się robię...

Dziewczynki trzymajcie się dzielnie. Ja postaram się częściej zaglądać. Buziaki!!!
 
reklama
Część dziewczyny melduje ze wczoraj przyszła na świat Zuzia. Poród szybki sn mala nie jest takim kruszkiem jak straszyli lek wazy 3 kg i ma 52 cm jest zdrowa i przekochana:-) o pogodzie opowiem jak wrócimy w czwartek do domu Molla strasznie mi przykro, brak mi słów zresztą nie ma takich które mogłyby ukoić twój bol.
Lawendowy trzymaj się życzę ci szybkiego powrotu do pełni sił
Jestem bardzo szczęśliwa buziaki
 
Do góry