reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
witajcie dziewczyny:)
odpowiadajac na pytanie dziewczyn to urodzilam w 38t3d nasze klopoty zaczely sie juz na bloku operacyjnym bo przy probie wyciagniecia malego , on im uciek pod same moje zebra, i musieli go wyciagac za nogi a nie jakto jest za glowe i malutki napil sie wody przez pierwsza minutke nie oddychal i nie plakal ale potem juz bylo okey dopiero w drugiej dobie zaczely sie powazne klopoty bo ta woda przeksztalcila sie w gesta wydzieline co uniemozliwialo normalne jedzeni i maluszek co zjadl to wymiotowal i tracil na wadze byl fioletowy poprostu taka szmacianka:angry:a personel medyczny ze to tak ma byc i ze jak bedzie gorzej to oni maja ranimacje noworodkow i narazie niemam im glowy zawracac bo moze jakies inne dziecko bardziej potrzebuje pomocy
dopiero po interwencji mojej siostry ktora bardzo dobrze mowi po francusku przyszedl lekarz i zlecil odesanie plynow z drog oddechowych i karmienie strzykawka ufffff troszke ulgi maly ozyl ale dostal zoltaczke co go bardzo oslabilo i wyladowal w inkubatorze na jeden dzien na sonde niezgodzilam sie wiec co dwie godzinki karmilam mego skraba strzykawka
ale to juz mamy za soba Nikodem dzis juz wazy 3kg:-Di ma sie dobrze dzieki mojemu uporowi i tz histerii poporodowej :crazy:warto walczyc i sie klocic:angry:
 
Kate przesyłam Ci normy hormonów tarczycy:
III TRYMESTR
FT4 - 8,4 - 15,6 pmol/l
FT3 - chyba nie ma normy typowo dla ciąży
TSH - 0,21 - 3,15 uU/ml
 
Lesna współczuję stresu, biedny synek wycierpiał się :-( Dobrze, że już jest ok, niech teraz zdrowo rośnie i przynosi radość swoim rodzicom.
 
Lesna to maluszek miał powitanie na świecie, dobrze że wszystko dobrze się skończyło, a lekarze to z prawdziwą matką nie mają szans :-) muszą ustąpić i robić co trzeba bo jak nie to :angry: i tak trzymać!

Mazanka kciuki za pierwszy zastrzyk &&&&& a każdy zastrzyk zbliża Cię do maluszka :tak:
 
Lawendowy, współczuję... W szpitalach chyba generalnie nie jest fajnie (może poza tym nowym co w Gdańsku wybudowali:-). Chociaż tam są piękne pokoje i wszystko czyste i nowe, ale sądzę, ze jedzenie tak samo beznadziejne. Trzymaj się tam, nie daj się :-)
 
Leśna ale sie synus nacierpial :-( to jest m.in.powód dla ktorego boje sie sn.. Jestrscie juz w domu?

Mgiełka witaj :-) jaki masz tp na nasza listę?

Lawendowy zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Zaden szpital nie kojarzy sie dobrze ale Zaspa akurat nie jest taka przeklęta... Ja tam chce rodzić i Madzielanek też :tak:
 
reklama
Fusun, o którym szpitalu mówisz?

Adus, porozmawiamy we wrześniu. Chociaż u Ciebie do tego czasu mogą nastąpić zmiany. Jeszcze nie tak dawno temu był Wojewódzki :)
 
Do góry