reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Sony...jeju, ja mam to samo...nieogarniecie totalne;-) dzis np maz wyrzucal rzeczy, ktorych juz nie bedziemy brac do nowego mieszkania...i polowe rzeczy ktore powiedzialam wyrzucic potem prawie wyciagalam z kosza, bo sobie przypomnialam, ze sa albo mojej mamy albo tesciowej, albo w ogole nie chcialam sie ich pozbywac...maz stwierdzil, ze chyba sam to zrobi jak mnie wywiezie do szpitala...:confused2: juz nie wspomne o tym, ze brakuje mi czasem slow, jakbym sie cofala w rozwoju;-) mam nadzieje, ze moj mozg powroci:happy2:

martka, Ikasia
...sliczne brzuszki! chociaz u Ikasi to ja nie bardzo widze jeszcze...ale masz czas, mnie wywalilo dopiero w 6-7 miesiacu a i teraz mam brzuszek malusi:dry:

Maja
...spokojnie...ja mialam takie samo wrazenie jak tu przychodzilam, ale jakos sie ogarnelam i czas w ogole szybko minal, wiec u ciebie bedzie tak samo!
co do stanikow to nie zostawiaj piersi samych sobie, bo ci zwisnal i bedzie brzydko:-p ja uzywalam i uzywam do tej pory stanika sportowego z gatty, bezszwowy, bardzo mily w dotyku. oczywiscie jak gdzies wychodze zakladam normalny, ale po domu chodze w tym. przynajmniej czuje, ze sa jakos trzymane. co do kupowania stanikow do karmienia np to polecam wstrzymac sie do prawie konca ciazy, bo piersi rosna jeszcze dlugo i pecznieja sobie...mnie co prawda tylko o rozmiar ale kto wie jak bedzie poniej;-)

Lesna...gratuluje synka! :tak::-)opowiedz czemu maly mial takie problemy po cc? i w ktorym tc urodzilas?

Molla
...fuck, fuck...beznadzieja...jestem zla na ta niesprawiedliwosc swiata!
 
reklama
Molla to takie przykre i niesprawiedliwe co Ci się przydarzyło. Czemu jeden człowiek musi znieść tyle niepowodzeń....? Jak beta tak pięknie, książkowo Ci rosła to wręcz byłam pewna, że w końcu i Ty będziesz miała swoje małe, wielkie szczęście. Nie wiem co napisać.... boi tak żadne słowa nie ukoją Twego bólu. Strasznie mi przykro.......
 
Molla, dziewczyno, trzymaj się kochana!!!tak mi strasznie smutno....:-( nie poddawaj się, na pewno są jakieś badania, które pozwolą coś wyjaśnić i w końcu się uda!!!ja w to wierzę!!!!!

Aż mi głupio to pisać, ale właśnei koleżanka mi pożyczyła AngelSound i ....słyszę małe serduszko :tak:
 
Powróciłam do świata żywych. Zabieg zaczął sie o 14 i trwal 1,5 godz. Czuje sie fatalne. A największą karą dla mnie, jest to, że niee moge powiedziec ani slowa. Ale to jest nic, w porównaniu z tym, co u Ciebie Molla...
Tak wierzylam i nie dopuszczalam do siebie żadnej czarnej myśli. Przykro mi. Przytulam z całych sił.Trzymaj sie. Jestem z Tobą calym sercem.
 
Ostatnia edycja:
Lawendowa nie dopuszczaj do zaschnięcia gardła. Ja często miałam rumianek albo tymianek (już nie pamiętam) w ustach. Co do lodów to miałam zakaz, żeby nie przeziębić. Po zabiegu schudłam 10 kg bo nie mogłam nic jeść. Szybkiego powrotu do zdrowia.
 
Lawendowy Sen obyś mogła jakoś zasnąć w nocy, jutro to już na pewno poczujesz się lepiej. Długo trwał Twój zabieg. Trzymaj się ❤❤❤
 
Molla próbowałam sklecić jakieś zdania, ale nie potrafię. Przykro mi cholernie, to niesprawiedliwe. Trzymaj się mocno.

Lawendowy Sen wracaj do domu, to tylko gardło ;-) Taki głupi żart, nie wyobrażam sobie jak musi boleć gardzioło po takim wyrywaniu :szok: Zdrowiej szybko i śpij dobrze.

lkasia piękny brzusio, super, że już po bakteriach :)

Nadrabiam posty, nie jest to takie proste. Zaczynam stymulację od jutra Menogonem HP.
 
reklama
Do góry