reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Nie mam na niego pomyslu bo oprocz terapii probowalam wszystkiego.Niestety on wychowal aie w takim domu gdzie nikt nikomu nie mowil ze kocha mysle ze on tego nie uslyszal nawet jak byl dzieckiem.On kocha Misie ale on nadaje sie bardziej na wujka niz ojca.Wujkiem jest mega a ojcem dostateczny minus😪
U nas bylo roznie przed dzieckiem ale teraz jest tragicznie.jeden dwa dni ok pozniej lup z grubej rury.I to przewaznie zaczyna sie od blahych rzeczy a rosnie do kolosalnych.
czy ja czytam o sobie 🤔🤣
 
reklama
@Kasiekt @martusia33 dla pocieszenia powiem, ze wczoraj bylam na obiedzie z para, ktora ma niespelna roczna corke. I co? Koles odpala miesiecznie lasce ustalona kwote i ona siedzi w domu i zajmuje sie dzieckiem, a wg niego w ten sposob on jest zwolniony z obowiazkow, bo jej placi. No wymiot normalnie. Aha i ten sam koles zaczal mi porad rodzicielskich udzielac. Zabilam smiechem serio 🤦🏻‍♀️😁🤣
 
@Kasiekt @martusia33 dla pocieszenia powiem, ze wczoraj bylam na obiedzie z para, ktora ma niespelna roczna corke. I co? Koles odpala miesiecznie lasce ustalona kwote i ona siedzi w domu i zajmuje sie dzieckiem, a wg niego w ten sposob on jest zwolniony z obowiazkow, bo jej placi. No wymiot normalnie. Aha i ten sam koles zaczal mi porad rodzicielskich udzielac. Zabilam smiechem serio 🤦🏻‍♀️😁🤣
Widzę że na całym świecie zjebow nie brakuje 🤦😂😂
 
@Kasiekt @martusia33 dla pocieszenia powiem, ze wczoraj bylam na obiedzie z para, ktora ma niespelna roczna corke. I co? Koles odpala miesiecznie lasce ustalona kwote i ona siedzi w domu i zajmuje sie dzieckiem, a wg niego w ten sposob on jest zwolniony z obowiazkow, bo jej placi. No wymiot normalnie. Aha i ten sam koles zaczal mi porad rodzicielskich udzielac. Zabilam smiechem serio 🤦🏻‍♀️😁🤣
Woooow jaki kolo... Jednocześnie przykre, że ona sie dała w taki układ wmanewrować
 
@Kasiekt @martusia33 dla pocieszenia powiem, ze wczoraj bylam na obiedzie z para, ktora ma niespelna roczna corke. I co? Koles odpala miesiecznie lasce ustalona kwote i ona siedzi w domu i zajmuje sie dzieckiem, a wg niego w ten sposob on jest zwolniony z obowiazkow, bo jej placi. No wymiot normalnie. Aha i ten sam koles zaczal mi porad rodzicielskich udzielac. Zabilam smiechem serio 🤦🏻‍♀️😁🤣
No to moj jeszcze nienajgorzej wypada przy tym gosciu😅
 
reklama
Powiem Wam Dzoewczyny ze naprawde mam cyganskie dziecko i zaczynam sie troche niepokoic ze az tak bardzo nie boi sie obcych.Zostawilam ja dzisoaj na troche u sasiadki bo ona jeszcze z gilem i po schodach z wozkiem i z nia nie chcialo mi sie isc do sklepu.Wiecie ze jak po nia przyszlam to moje dziecie tam ze szczesia tak szalalo a przeciez nie zna sasiadki byla u niej ze mna raz na chwilke.No i zaskoczenoe od razu do sasiadki na rece.a wogole to wyjsc nie chciala stamtad i jak w koncu sie udalo to zabrala kotu pileczke i tak na pozegnanie machala sasiadce z bananem na ustach ze szok.Troche sie boje ze jakby ktos mi chcial ja porwac-mam wybujala wypbraznie wiem-to niestety by poszla.No do chlopow nie bardzo ale do kobiet to i owszem.
Juz nawet nie wspomne-a jednak-ze w zlobku uwielbia byc.Jak wodzi drzwi do swojej sali to lapki wyciaga a jak zapukam to prawie wyskakuje.Ciesze sie ze tak lubi zlobek to znaczy ze krzywda jej sie tam nie dzieje.
 
Do góry