reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
O to pewnie distalas dodatkowe naklejki w biedrze od dziadkow😉
Ja pamietam ze w podstawowce zawsze chcialam grac pierwsze skrzypce i nikogo sie nie wdtydzilam.W przedstawieniy gralam gliwne role bo mowilam ze albo zagram glowna role slbo wcale🤣🤣🤣 czyli Miska we mnie sid wdala bo Tomek to dupa taka🤦‍♀️
No widzisz, czyli po mamuni poszła 😜
 
Lubi ludzi to super! 😍 Ludzie pewnie też ją lubią skoro jest taka otwarta, a takie osoby mają dużo łatwiej w życiu, ja bym się tylko cieszyła. A wiesz porywacz to ma takie sztuczki, że i to mniej cygańskie wyniesie 😥
Oj tak panie ze zlobka z innych grup juz ja znaja i ciagle o Michalinka.A moja usmiech i macha lapka😁
 
No patrzę na zdjęcia sprzed kilku miesięcy i szok, jak te dzieci się zmieniają 😍. Kajtek jest długi jak miesiąc a chudy jak wypłata😜
Moja tez dluga nosi rozm.86 i niektore rzeczy juz 92😱 mojej kolezanki corka 2letnia nosi 92.
 

Załączniki

  • ReactNativeBlobUtilTmp_xk0mwbyhl58b8cmt04jcp.jpeg
    ReactNativeBlobUtilTmp_xk0mwbyhl58b8cmt04jcp.jpeg
    264,9 KB · Wyświetleń: 61
Moja tez dluga nosi rozm.86 i niektore rzeczy juz 92😱 mojej kolezanki corka 2letnia nosi 92.
mój dwulatek dopiero zakłada 92 😱 duża pannica.

U nas szpital, wszyscy mamy covida. Mężowi sprzedała koleżanka z pracy a on nam. Także zaraz będę rwać włosy z głowy bo każdy marudny 🤦🏻‍♀️ ale gotować i sprzątać to muszę ja.
 

Załączniki

  • IMG_6477.jpeg
    IMG_6477.jpeg
    85,6 KB · Wyświetleń: 65
mój dwulatek dopiero zakłada 92 😱 duża pannica.

U nas szpital, wszyscy mamy covida. Mężowi sprzedała koleżanka z pracy a on nam. Także zaraz będę rwać włosy z głowy bo każdy marudny 🤦🏻‍♀️ ale gotować i sprzątać to muszę ja.
O kurcze, współczuję 😔. Oby szybko minęło ❤️.
Twój synek mi Kajtka przypomina 😜. A po kim on taki blondasek, co?
 
reklama
Do góry