reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
I to jak.Stad te klotnie Ja umeczona dzieckiem Dziecko nie chce bawic sie z ojcem tylko ciagle widi na mnie i kolko sie zamyka
bo ojca nie zna to i nie chce z nim przebywać, dlatego ja naciskalam żeby mój mąż również się zajmował synkiem, ale mimo to on widzi czasem tylko mnie. Na szczęście weekendy mamy razem. W tygodniu opieka wymienna raz ja raz mąż - taki tryb przy pracy na 3 zmiany
 
ale to jego wybor tak? Bo zakladam, ze to nadgodziny bo chyba wg kodeksu pracy taki wymiar godzin nie jest legalny, w sensie pracodawca nie moze czegos takiego narzucic.
To nie jest jego wybor pracuje od 7 do 17 ale wyjsc musi wczesniej no i zanim wroci.A co do weekendow to niby moze nie pracowac ale...i kasa wieksza i zawsze mozna kogos znalesc kto jednak bedzie pracowal w weekendy.
 
reklama
Do góry