reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia na teście ??

reklama
Zrobiłam sobie test 16.08 wyszły dwie kreski widoczne dzisiaj powtórzyłam test i dalej te kreski wyglądają tak samo jak test z 16... Czy mam się niepokoić? Dopwiro w piątek pójdę na betę...
 
Zrobiłam sobie test 16.08 wyszły dwie kreski widoczne dzisiaj powtórzyłam test i dalej te kreski wyglądają tak samo jak test z 16... Czy mam się niepokoić? Dopwiro w piątek pójdę na betę...
Nie porównasz czy ciaza zdrowo rozwija sie robiac sobie test, bo kreska kresce nie rowna, inaczej sie odbarwi, i juz gotowy stres. Tak nie porównuj nigdy tego, zrob bete.
 
Czy tylko ja tam widzę cień cienia? Dodam że jestem 5 dni przed @.
 

Załączniki

  • IMG_20210915_115755.jpg
    IMG_20210915_115755.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 1 156
  • IMG_20210915_125628.jpg
    IMG_20210915_125628.jpg
    332,4 KB · Wyświetleń: 1 131
reklama
Do góry