reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia na teście ??

reklama

Załączniki

  • 7C6F491E-50CA-48D8-8707-A6D6A4012644.jpeg
    7C6F491E-50CA-48D8-8707-A6D6A4012644.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 1 523
No właśnie nie byłam pewna czy tylko ja ją widzę, ten był robiony 13.08 ( piątek 😅), jutro rano zrobię kolejne 🙂
To jeśli ciąża to jutro z porannego moczu już nie powinno być wątpliwości 🙂

PS. Ja nie wytrzymałabym do rana i wstrzymała mocz tak z 3h, nie piła i zrobiła w ciągu dnia 😄
 
To jeśli ciąża to jutro z porannego moczu już nie powinno być wątpliwości 🙂

PS. Ja nie wytrzymałabym do rana i wstrzymała mocz tak z 3h, nie piła i zrobiła w ciągu dnia 😄
Hahah kusi zwłaszcza ze kupiłam 4 kolejne testy 😄, dzisiaj miałam iść na betę ale trafiła się podróż 5h w jedna stronę wiec muszę wytrzymać w niewiedzy 😄 tak szczerze to 3h bez siusiu teraz to wyczyn. Ogólnie pozostali pasażerowie maja dość, każdy Orlen na trasie mój 😅
 
reklama
Kreska jest delikatnie przebarwiona na różowo. Zazwyczaj jeśli pokazywała się fabryczna była po prostu pusta. Mam bardzo nieregularne cykle, ale aplikacja pokazuje ze owulacja była 29.07
 
Do góry