reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia na teście ??

Kreska jest delikatnie przebarwiona na różowo. Zazwyczaj jeśli pokazywała się fabryczna była po prostu pusta. Mam bardzo nieregularne cykle, ale aplikacja pokazuje ze owulacja była 29.07
Idź najlepiej na betę i będziesz mieć pewność , może to być baaardzo wczesna ciaza , mi na tych pink nie raz pokazywało kreskę delikatna a później się okazało ze nic nie było , a raz wyłapało biochemiczna 🙈
 
reklama
ja widzę cień, chociaż to pink a one często oszukują, zrób może jutro z innej firmy, polecam doz, Nordtesty, dobre są też clearblue, ale.drozsze, albo daruj to sobie i leć na betę, powodzenia!
to są 25, zrobilam z popołudniowego moczu i był leciutki cień, ale ledwo widoczny, potem została tylko cieniutka kreseczka, inne wyszły dużo mocniejsze, więc nie są bardzo czułe. Pani sprzedawczyni w Biedrze powiedziała mężowi że testy lepiej w aptece kupować 😆
Ja akurat z doza nie jestem zadowolona pokazywały mi ciazę a wcale w niej nie byłam 😒
 
reklama
Hej
Ja tez zrobiłam dziś test i coś tam przebija , chociaż pewnie to testowa .
Podejrzycie zdjęcie ?
 

Załączniki

  • IMG_3984.jpg
    IMG_3984.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 1 175
  • IMG_3976.jpg
    IMG_3976.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 1 171
Do góry