reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cień cienia na teście ??

reklama
No wlasnie nie, pierwszy cykl świadomego starania, w sobotę ide go ginekologa i zobaczymy:-)
Jeżeli mogę coś zasugerować. Lepiej przełóż ginekologa jeżeli nic się nie dzieje i nie musisz brać żadnych leków. Bo tak wcześnie ginekolog nic nie zobaczy. Lepiej teraz zrobić przyrost bety a do ginekologa koło 7 tygodnia. Wtedy już powinno być serduszko 🙂
 
Mi dopóki lekarz nie potwierdzi to tez bede sie cieszyc po cichu , roznie moze byc , a i wam na pewno w koncu sie uda.
 
Jeżeli mogę coś zasugerować. Lepiej przełóż ginekologa jeżeli nic się nie dzieje i nie musisz brać żadnych leków. Bo tak wcześnie ginekolog nic nie zobaczy. Lepiej teraz zrobić przyrost bety a do ginekologa koło 7 tygodnia. Wtedy już powinno być serduszko 🙂
Z tym to tez bywa roznie, sipstra mojego meza poszla do lekarza 2 dni.po spodziwanym okresie i potwierdzil jej ciaze, wole pojsc i zobaczyc, zwlaszcza ze wykonuje prace fizyczna i bede potrzebowala za pewne l4.
 
Z tym to tez bywa roznie, sipstra mojego meza poszla do lekarza 2 dni.po spodziwanym okresie i potwierdzil jej ciaze, wole pojsc i zobaczyc, zwlaszcza ze wykonuje prace fizyczna i bede potrzebowala za pewne l4.
Wszystko zależy kiedy była owulacja i jak wysoka beta. Pęcherzyk widać dopiero przy becie około 1000, a jak test o czułości 10 czy 25 blady to beta raczej niska. Ale oczywiście rób jak czujesz. Jak cię wizyta uspokoi to spoko. Mnie brak serduszka strasznie stresował.
 
Wszystko zależy kiedy była owulacja i jak wysoka beta. Pęcherzyk widać dopiero przy becie około 1000, a jak test o czułości 10 czy 25 blady to beta raczej niska. Ale oczywiście rób jak czujesz. Jak cię wizyta uspokoi to spoko. Mnie brak serduszka strasznie stresował.
Też radzę odłożyć w czasie wizytę u gin. U mnie pęcherzyk było widać dopiero przy becie 3100! Przeżyłam wielki stres bo lekarz stwierdził u mnie ciążę p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Też radzę odłożyć w czasie wizytę u gin. U mnie pęcherzyk było widać dopiero przy becie 3100! Przeżyłam wielki stres bo lekarz stwierdził u mnie ciążę pozamaciczną (duże bhcg a brak pecherzyka w macicy) a na następny dzień pojawił się pęcherzyk w macicy a dwa dni później kolejny pęcherzyk 😅 to tak w wielkim skrócie bo przeżyłam koszmar jak ktoś jest ciekawy to opisałam go na wątku marcowe mamy 2022 szczegółowo 😭
Współczuję. Mam nadzieję, że już teraz wszystko dobrze 🙂
 
Do góry