reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia na teście ??

Bo jakoś tak się poddałam,a w sumie to rozwiało by wszystkie wątpliwości.
Ogólnie z temperaturą to pierwszy cykl mierze i cały czas 37.6-37.3
No rozwiałoby :)
Wiesz, pierwszy cykl nie będzie miarodajny. Musisz kilka cykli mierzyć i robić z tego wykresy i dopiero wtedy będziesz widzieć, kiedy masz owulację
 
reklama
A czemu nie zamierzasz bety robić?
Generalnie z kalendarzykami jest tak, że jak nie mierzysz temperatury i nie prowadzisz obserwcaji, to te wyliczenia są nic nie warte.
Może i nic nie warte, ale ja używam aplikacji od lat. Zawsze wszystko się zgadzało, @ przychodził zawsze w dniu kiedy pokazywała aplikacja (wiadomo, ze czasem jeden dzień roznicy się zdarzył). Jak staraliśmy się o bąbelka to mieliśmy monitoring cyklu, owulacja takze zgadzała się z tym co miałam w aplikacji.
Aplikacja nie mówi wszystkiego, nie ma co traktować jak lekarza, ale coś zawsze może pomoc 😇
 
Może i nic nie warte, ale ja używam aplikacji od lat. Zawsze wszystko się zgadzało, @ przychodził zawsze w dniu kiedy pokazywała aplikacja (wiadomo, ze czasem jeden dzień roznicy się zdarzył). Jak staraliśmy się o bąbelka to mieliśmy monitoring cyklu, owulacja takze zgadzała się z tym co miałam w aplikacji.
Aplikacja nie mówi wszystkiego, nie ma co traktować jak lekarza, ale coś zawsze może pomoc 😇
Jak się ma cykle regularne co do dnia, to kalendarzyk działa. A jakbys już miała raz 28 dni, raz 30, a raz 27, to cykle dalej w granicach normy, a kalendarzyk już niemiarodajny.
Dlatego nie jest to wyznacznik niczego.

I tak, ja też miałam przed ciążą cykle co do dnia i idealnie wstrzeliłam się dwukrotnie w owulację bez monitoringu. Tylko, że to dalej nie sprawia, że kalendarzyk bez dodatkowych pomiarów staje się wiarygodną metodą.
 
Jak się ma cykle regularne co do dnia, to kalendarzyk działa. A jakbys już miała raz 28 dni, raz 30, a raz 27, to cykle dalej w granicach normy, a kalendarzyk już niemiarodajny.
Dlatego nie jest to wyznacznik niczego.

I tak, ja też miałam przed ciążą cykle co do dnia i idealnie wstrzeliłam się dwukrotnie w owulację bez monitoringu. Tylko, że to dalej nie sprawia, że kalendarzyk bez dodatkowych pomiarów staje się wiarygodną metodą.


Ja zawsze miałam co do dnia,w lipcu przesunęłam sobie okres plastrami bo wyjeżdżałam na wakacje i cały cykl mi się trochę popartolił...

Dopiero od grudnia wróciła owu,a w tym MSC jakieś plamienia miałam w 23i24 DC i myślałam że może się już udało
 
To ja jestem przykładem fałszywego pinka.
Z porannego moczu,wyszedł taki kolejnego dnia zrobiłam też pink tylko strumieniowy i nic na nim nie było,nawet cienia. Poddałam się.
Mi 3 pinki wyszły pozytywne dzisiaj kolejne dwa innej firmy wszystkie lekkie kreski pozytywne. Więc u.mnie pink się nie pomylil. Niestety nie mam. Jak zrobić bety dopiero 1.02 zrobię :(
 
reklama
Mi 3 pinki wyszły pozytywne dzisiaj kolejne dwa innej firmy wszystkie lekkie kreski pozytywne. Więc u.mnie pink się nie pomylil. Niestety nie mam. Jak zrobić bety dopiero 1.02 zrobię :(

To po cichutku gratuluję!

U mnie dwa pozytywne i 2negatywne ale @ brak,nawet gdyby była ciąża z wyliczeń wychodził by dopiero 3tydz.
 
Do góry