reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia na teście ??

Dziewczynki czyżby się udało ? :) Co sądzicie ? 6.01 był ostatni stosunek miesiączka.spoznia 2 dni. Zrobiłam test z ciekawości i cóż ? 2 dni przed planowaną miesiączka brązowe plamienie małe które ustały po dosłownie kilku kroplach
Wyglada na pozytywny ale radzilabym ci zrobic bete bo te pinki nie raz falszywie dodatni wynik pokazuja
 
reklama
To ja jestem przykładem fałszywego pinka.
Z porannego moczu,wyszedł taki kolejnego dnia zrobiłam też pink tylko strumieniowy i nic na nim nie było,nawet cienia. Poddałam się.
 

Załączniki

  • 3975eed3-4785-4c51-a73b-7abdad08f341.jpeg
    3975eed3-4785-4c51-a73b-7abdad08f341.jpeg
    13,2 KB · Wyświetleń: 344
Myślisz że jest jakaś szansa jeszcze ?
Ovufriend(to pierwszy raz jak używam tej apki) pokazuje mi że powinnam była dostac @ 22.01 , ale kalendarz miesiączkowy którego używam od lat,pokazuje @ na 27.01 🤔
A czemu nie zamierzasz bety robić?
Generalnie z kalendarzykami jest tak, że jak nie mierzysz temperatury i nie prowadzisz obserwcaji, to te wyliczenia są nic nie warte.
 
reklama
A czemu nie zamierzasz bety robić?
Generalnie z kalendarzykami jest tak, że jak nie mierzysz temperatury i nie prowadzisz obserwcaji, to te wyliczenia są nic nie warte.

Bo jakoś tak się poddałam,a w sumie to rozwiało by wszystkie wątpliwości.
Ogólnie z temperaturą to pierwszy cykl mierze i cały czas 37.6-37.3
 
Do góry