reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe objawy, bolączki i samopoczucie

reklama
no ciekawe czy to smarowanie coś da:) niby takie peelingi i natluszczanie skóry ją troszkę kondycjonuje ale wydaje mi się że rozstepy to chyba troszkę inna bajka i to co hormony robią że skóra:)) patrz moje pypcie i wlokniaki na piersiach i szyi . zresztą nie tylko ja mam takie cuda :) nie żeby mi te rozstepy spedzaly sen z powiek , ciekawa jestem po prostu jaka jest zależność . tak jak ciekawa jestem czy jak mi do tej pory pepek nie.odstaje to znaczy że już nie będzie :)) ot takie dumanie moje:)
 
Ja się smaruję po każdej kąpieli, ale to dlatego że na początku ciąży strasznie miałam suchą skórę. Normalnie się sypała. To się smarowałam czasami nawet 2x dziennie. Teraz wieczorami po kąpieli się smaruję. Rozstępów nie mam, ale myślę że to jest indywidualna sprawa. Jedne kobiety mają, inne nie. Moja mama nie miała, to i mnie może ominął :-)

Pępek to mi już dawno wylazł ;-)
 
Znowu Mialam w nocy dreszcze, potem dziwnie brzuch mnie bolal acraczej zoladek I ogolnie kiepsko sie czuje ale nie jestem chora.. Mam gesiacskorke Nadal.. Nie Wiecie od czego to moze byc?
 
LILITH - miałam tak dwa weekendy temu. Przez jeden dzien. Żadnych oczywistych objawów choroby, żadnych problemów żołądkowych.
Dzien pózniej podobne objawy miał moj M. Wiec chyba z czymś walczyliśmy, wirusowym. I zakładam, ze wygraliśmy, skoro w jednym dniu sie zamknęlo.

Teraz zjadłam śniadanie i przez chwile zwijalam sie z bólu tak mi poskrecalo wnetrznosci w górnej części brzucha. Zakładam, ze to przez dziewczyny.

Przez ponad tydzien na mojej diecie schudlam prawie 1kg. Ale jak ma byc inaczej skoro zero słodyczy, bardzo mało owoców i raczej gotowane, posiłki co 3h, bez obzarstwa i zero podjadania. A pieczywo to najlepiej czerstwe.
 
No ja nie wiem co się dzieje, czy to przez ostatnie kiepskie noce, które miałam, ale dzisiaj kolejny dzień kiedy śpię. Mogę spać w nocy i cały dzień. Jakby mi wróciły pierwsze cztery miesiące.
 
reklama
a dla mnie sen to koszmar. nie mam żadnej wygodnej pozycji :-( na plecach nie mogę oddychać, na brzuchu - no wiadomo, że nie, a i ostatnio na bokach jest źle, bo drętwieją mi ręce, mam w nich mrowienia :-( więc chodzę cały czas nie wyspana bo o wstawaniu na siku to nawet nie wspomnę :-(
myślę, że dziecko już mnie przygotowuje na nocne pobudki ;-)i niewyspania ;-)
 
Do góry