reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe objawy, bolączki i samopoczucie

u mnie niestety też zylaki i popękane naczynka, nie wygląda to estetycznie, a lato tuż tuż i jak tu nogi pokazać :-D
poza tym z dolegliwości to czasem boli mnie w krzyżu, ale rzadko i raczej nie za mocno, i czasem powykręca mi palce u nog, jakbym jakieś paraliżu dostała, strasznie to boli, na szczęscie trwa kilkanascie sekund, może z minutę, ale bolesne uczuce
 
reklama
Moja noga na tą chwilę prezentuje się tak...paskudztwo....
20140601_160345.jpg
 

Załączniki

  • 20140601_160345.jpg
    20140601_160345.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 63
ooo to rzeczywiście kiepsko z tą nogą... czyli ja na razie nie mam na co narzekać. U mnie w zasadzie na razie tylko w okolicy kostki popękane naczynka i wystająca żyła... reszta nogi na razie w porządku.
 
dziewczyny a co mówią Wasi lekarze na te żylaki? bo moja się na każdej wizycie pyta czy nogi mi puchną i czy nie mam żylaków? ale, że nie puchną i żylaków nie mam to mówi tylko, że bardzo dobrze
 
Mówi,ze trzeba obserwować. A jeśli się okaże,że się znacznie pogarsza to specjalne rajstopy i póki co tyle można. Po ciąży skleroterapia i będzie ok.
 
gorgusia a na fotce są popękane naczynka, czy żylaki ? Bo zdawało mi się, że żylaki to takie żyły na stałe widocznie i mocno "wystające", a jak patrzę na zdjęcie to mam wrażenie, że to naczynka popękane.

Mojemu lekarzowi mówiłam o puchnięciu. Kazał ewentualnie co jakiś czas badać mocz i jak będzie opuchlizna na nodze to nacisnąć palcem i zobaczyć, czy odkształcenie zostaje. No i ogólny wizerunek całego ciała - jak widać po buzi, że się puchnie to trzeba do lekarza bo to może być przedsmak tego stanu przedrzucawkowego. Więcej nic mi nie mówił, ale ja np. nie mówiłam mu, że pękają mi naczynka.
 
Oo jej .. faktycznie nieciekawie to wygląda ..

Mi za to lecą rozstepy :sorry2: nie dosc, że mam juz pociachany brzuch po Michasku to jeszcze mnie ciacha eh
 
pytałam się lekarza o te moje "ciepłe stopy" i razem uradziliśmy,że to generalnie w psychice siedzi i takie wrazenie mi wywoluje i on mi na t nic nie poradzi, bo nie ma żadnych medycznych przesłanek. hehe chyba si eza medytację wezmę w takim razie.
 
reklama
Do góry