reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe objawy, bolączki i samopoczucie

nic mi nie leci... w poprzedniej ciąży też nie leciało... dopiero po porodzie... :) i całe szczęście bo na tym etapie to jeszcze byłoby dość niewygodne...
 
reklama
Nie mam tej siary i poprzednio tez nie mialam. Mleko dopiero po cc sie pojawilo i to tez nie od razu i bylo go malo. Dopiero ok 4 doby sie rozkrecilo.
 
U mnie też ani kropli :)

Co do uczucia "parzących stóp" to też mi się to zdarza, nawet bez ciąży potrafiłam mieć coś takiego. Też zaraz myślałam o negatywach bo kiedyś leżałam w szpitalu z babeczką która tak miała z powodu ppważnych chorób. Ale stwierdziłam, że takie myślenie spowoduje jedynie tyle, że sobie wmówię najgorsze rzeczy :p
 
A ja na tym etapie w ciazy z Oliverkiem to bylam "zalana" -wkladki przeciekaly ,poduszka po smaniu mokra to byl obled !!! A teraz o dziwo jest sucho ,az czasem sie nad tym zastanowie :-/
Mnie od paru dni meczy zgaga bleeee okropna i nie tylko wieczorem ,ale zaczyna juz od rana
 
Ewaelinka przybij piatke... U mnie ze zgaga to samo. Już dziś na śniadanie jogurty naturalne bez cukru aby minęła.
 
Ja jak sobie speelinguje piersi-bo na sutkach się taka skorupka,chyba właśnie z siary robi, to rano mam koszulkę w tłuste plamy :-p Uciążliwe to nie jest,ale coś tam czasem poleci.
A z dolegliwości to tylko jakiś tam ból pleców wieczorem.
 
Ehhh... a mi popękały naczynka na nodze, a konkretnie na prawej kostce :-( i żyły zaczynają wystawać na tej kostce :wściekła/y: nie lubię tego!
 
To to ja też mam :p a popękały mi nawet na łydce :) ale to jedne z moich lżejszych dolegliwości, więc o ile nie będzie gorzej to jakoś to przeżyje ;)
 
Uuu....Sylwia,bylabys pod wrażeniem moich zylakow. Po ciąży zabieg obowiązkowy bo prawa noga wygląda dramatycznie.
 
reklama
U mnie to chyba rodzinne te żylaki i pękające naczynka.
Ale do tej pory nie miałam z tym żadnych problemów. Ale ciąża rządzi się swoimi prawami. :tak:
 
Do góry