reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe objawy, bolączki i samopoczucie

Fiu tez pierwsze słyszę. Myśle, ze lekarz udzieli Ci jak najbardziej fachowe wiedzy.

Dziewczyny, a jak u Aas z brodawkami. Ja od pewnego czasu mam wysypke na piersiach szczególnie rano i skóra mu delikatnie z brodawek schodzi, a swedza okropnie. Jakieś rady?
 
reklama
Asiolek do wszystkiego idzie sie przyzwyczic, melisa dla dobra sprawy. Przy nerwicy mojej jedyny i skuteczny sposob na przetrwanie no i cisnienie wyregulowane, bo przy 170/70 lekami nie idzie obnizyc bo i to dolne tez sie obnizy.
 
Fiuufiuu jak już będziesz wiedziała co i jak ze stopami to daj znać. Mnie też ostatnio gorąco w stopy, a zwykle mam lodowate stopy i śmigam w skarpetkach.
 
propo brodawek i piersi.... mnie wprawdzie nic nie dolega, ale czy każdej kobiecie musi leciec siara??? bo u mnie nic a nic do tej pory nie bylo, nawet jak ścisnę też nic nie widac i nie wiem, czy to mleko się tam gromadzi czy nie :sorry2:
 
Martuska chyba nie ma reguly ze u wszystkich w tym samym momencie. Ja mialam od dwoch lat taka zielona czasem brazowa wydzieline, podobno od wlokniakow. Zaden lekarz sie tym nie przejmowal. Teraz od poczatku ciazy nagle ustalo i nic nie leci. A jak juz ale to bardzo rzadko i musze scisnac to taki bialawy plyn ale malusio w porownaniu z tym co mialam.
 
Na SR mówili, że nie musi lecieć przed porodem. U mnie też cisza w tym temacie, ale jakoś to chyba mi na rękę.
 
MARTUSKA nie ma reguły.. niektóre dziewczyny w ogóle nie mają siary a po porodzie pływają w mleku :-)

Mi leci siara od ok 22tc to jest masakra ;-)
 
reklama
Do góry