reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe objawy, bolączki i samopoczucie

Barbarka wlasnie ostatnio czytalam gdzies na necie o tym -wspomniane bylo przy hemoroidach ,ze zdarzaja sie tez na wargach srobowych ,wtedy sa one opuchniete i bolesne ,pisalo tam tez ze nie ma na to rady i przechodzi po porodzie -postaram sie to znaleść i wkleic
 
reklama
Ja też o tym czytałam, ale jak opuchlizna jest tylko po stosunku to chyba nie to :) mnie się tak kiedyś przytrafiło nawet bez ciąży ;)
 
Dzięki za ten artykuł Ewelinka. Pierwsze słyszę o żylakach sromu :/ ogólnie cały czas mam opuchnieta pip*ke, wydaje mi się jakby wszystko wyszło na wierzch . ciężko czasem siąść ze załączonymi nogami A po stosunku jest po prostu straszny ból :/
 
Mam dziś najbardziej kiepską kondycję psychiczną od początku ciąży... siedzę i płaczę... i dobijam się tym, że jestem jakaś nieco szurnięta... to siedzenie w domu na l4 i moje samopoczucie fizyczne dają mi już w kość.
Brzuch mi jakoś tak dziwnie opadł... był tak wysoko a teraz tak nisko... i nie wiem czy już grzmieć na alarm czy zwyczajnie Oliwka zmieniła pozycję... kopie bardzo nisko...
Nic nie uprałam, nic nie uprasowałam, nic nie pozmywałam i nic nie ugotowałam... czuję się jak leń patentowany... podłogi pełne psich kłaków... a ja dziś nawet nie spojrzałam na odkurzacz...
myśl o wizycie teściów wykoleja mnie psychicznie...
boję się dentysty jutro i badań w laboratorium, że znów wyjdą kiepskie...
i jestem maruda
i to, że jestem maruda też jest wkurzające...
Może zwyczajnie za bardzo się na sobie skupiam zamiast się czymś sensownym zająć...
 
Ja nie znoszę nie móc czegoś zrobić :(
Taki dziwny czas marudzenia mnie ogarnął.... wiem, że hormony zmieniają perspektywę ;) i świat nie zawsze jest różowy ;)
Współczuje wszelakich bóli mięsniwo-stawowych bo one naprawdę dają w kość...
 
Asiolek -pomarudz sobie ile chcesz ,masz do tego prawo ,a czasem dzien lenia tez jest potrzebny !!!:-*
 
reklama
Dziewczyny, powiedzcie proszę, takie kłucie w pochwie, tak jakby mnie szyjka rwała - mam się martwic czy nie? Tak szczerze to martwię sie i tak, ale czy mam podstawy? Nie jest to jakiś ból straszny, ale młoda wczoraj cały dzień taka mało ruchliwa była, a na wieczór właśnie tak rwało, potem nie mogłam w nocy spać, bo cały czas sprawdzałam, czy się rusza :-(Mam obsesję na tym punkcie, ale dopiero odkąd poczułam ruchy wogóle śpię w nocy, wiec takie zmiany sa dla mnie mocno stresujące. I to rwanie, nawet nie chę w googlach szukać, bo się tylko będę nakręcać...
 
Do góry