reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe objawy, bolączki i samopoczucie

Mnie ominęły poranne mdłości w pierwszym trymestrze za to teraz ciągle mam zgagę .. Migdały i mleko nie pomagają więc w najgorszych momentach ratuję się Renni owocowym.
 
reklama
Natkusia ja mam identycznie ze spaniem, tylko mój syn wstaje o 7 więc żeby być jako tako przytomna musze chodzić spać o 21.....czuje się jak emerytka :-)
 
ja nie narzekam na spanie, codziennie wstaję o 6.30 żeby uszykować córkę do szkoły na 8... chodze spać o róznych porach, ale staram się nie poźniej niź o 23.... 7 godzin snu mi w zupelnosci wystarcza, pożniej pewnie będę łapać każdą wolną chwilę na odrobinę drzemki ;-)
 
czesc

ostatnio mam dziwne wrażenie, że ciąża jest bardzo nisko, ruchy czuję a nawet widzę na podbrzuszu...;/ niby od samego początku miałam wrażenie, że niżej niż poprzednia, ale teraz się troszkę niepokoje, nie mam żadnych innych objawów niepokojących także spokojnie czekam do wizyty którą mam za tydzień....;/

czy ma któraś podobnie??
 
Ale ja też ruchy czuję nisko. Nie mam porównania z wcześniejszych ciąż bowiem to moja pierwsza ;)
Ruchy czuję raczej w dole brzucha no bo logicznie patrząc jeśli dziecko ma nogi lub ręce w dole to jak macha to tam podkopuje :) tzn. Ja tak myślę. Na wizycie lekarz nie mówił żeby coś było źle :)
 
Ja z synkiem ogólnie też miałam nisko brzuszek .... i mam porównanie... teraz jest jeszcze niżej o_O

Mojej mamie w drugiej ciąży, przy podnoszeniu czegoś ciężkiego doszło do 'opuszczenia' brzuszka i w 6 mc leżała w szpitalu pod kątem, aby nie urodzić za wcześnie... stąd moje obawy... ja sporo dźwigałam tego mojego syncia a już troszkę waży...
Jakieś 2-3 tyg. temu miałam takie dziwne pobolewania brzuszka...
 
Echm ale mnie np. Cały czas w jakiś sposób pobolewa. W różnych miejscach i na różne sposoby. A z tego co wyczytałam to w kolejnej ciąży brzuch chyba może być niżej. A czym wcześniej ciąża po 1 dziecku tym bardziej to prawdopodobne bo mięśnie i wszystko inne nie doszło do siebie. Oczywiście pewnie uspokoi Cię dopiero wizyta u lekarza :)
 
AFJA ja bym się tym nie martwiła ;-) moim zdaniem to normalne.. też czuję ruchy i Antoś ciągle skopuje mój pęcherz..
 
Izis86 oj dopiero po wizycie u lekarza przestanę się wyręczać mężem we wszystkim ;)

Natkusia ja to czuje jak by mi miało maleństwo zaraz skopać spojenie łonowe....

uff troszkę się uspokoiłam, zaszłam w ciążę rok po porodzie, więc to faktycznie może nie szybko ale wcześnie...
 
reklama
A ja mam pytanie o upławy. Od dwóch dni mam dość spore, przezroczyste lub lekko białawe. Wcześniej było raczej sucho.
Jak u Was?
 
Do góry