reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe objawy, bolączki i samopoczucie

KASPIAN u mnie od początku mokro:confused2: dużo śluzu, który się zmienia.. raz przezroczysty, raz biały a najczęściej żółtawy. Wkładka i trzeba przetrwać ;-)
 
reklama
Dzięki Natkusia, Caltha! od początku ciąży brałam luteinę, więc leciało, ale głownie z rozpuszczonych tabletek. A od dwóch tygodni nie biorę i też leci (raz mniej, a ostatnio więcej). No cóż, przetrwamy i to!
 
Ja od mniej więcej 3 tygodni mam intesywniejsze w sensie ilościowym, szczególnie po nocy. Spanie bez bielizny już nie wchodzi w grę. No i wkładka też jest moim codziennym towarzyszem.
 
Ostatnia edycja:
Oj ja też od początku. A jeszcze teraz mam globulki, więc po nocy to tragedia ;-)

Mnie przy chodzeniu zaczynają boleć...stopy, a w zasadzie tyły pięt:eek: I chyba zaczynają mi puchnąć kończyny...:confused2: A jak się schylę czasem to mi się treści wracają...

Jeszcze zastanawiałam się nad tym o czym gdzieś pisałyście...coś odnośnie nadgarstka. Mi często nocami drętwiały ręce, czy nogi. W ciąży też, ale chyba częściej i jak np. leżę i piszę na telefonie to po jakimś czasie zaczynają mi drętwieć ręce poczynając od małych palców, potem kolejny palec i następny, no i ręce na długości.
Przy nadgarstkach też od lat robią mi się gangliony, ale nie wiem, czy to ma jakiś wpływ.

Jest wesoło :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Moja wydzielina nie spodobała się dziś Pani doktor, po badaniu na rękawiczce został jej "serek". Dostałam Clotrimazolum na 6 dni.
Dziwne, bo nic nie swędziało, nie piekło, nie szczypało...
 
Te, którym coś dolega - na pocieszenie: wyskoczyła mi opryszczka, zrobiły mi się hemoroidy, puchnę już solidnie, przy staniu i chodzeniu bolą mbie na potęgę pięty - z tyłu, nie mam pełnego czucia w piętach, pewnie od opuchnięcia i przeciążenia- mam nadzieję, że czucie wróci :) a i zrobił mi się tzw. zastrzał przy dużym palcu i nie mogę się tego pozbyć - a mam to chyba pierwszy raz w życiu - pewnie też od opuchnięcia i ciasnoty w butach.

Nie wspominam nawet o innych bólach typu plecy :p

To wszystko ku pocieszeniu dla tych, które coś boli i strzyka :D
 
Izis malenka ,az tak Cie wzielo :-( nic tylko przytulic i życzyć poprawy :-*
Mnie to tu to tam troche ,ale daje rade -staram sie -chodz dalej mecze sie z nosem ,a to strasznie upierdliwe :-/
 
Dlatego ja już zacznę prac ciuszki i wszystko przygotowywać... Bo dolegliwości niestety postępują. Trzymajmy się :-)
 
reklama
Izis, biedactwo, ale Cię wzięło i to na święta!!!!

Amelka, chętnie bym prała, ale nic nie mam!!! Czekam do maja, aż będziemy po remoncie!
 
Do góry