reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

reklama
Witam i ja, tylko mnie nie bić :p
jejku ile juz dziewczyn na końcóweczce :)
Niech mi ktoras szybko napisze skrot zdarzen :p bo nie nadrobie do miesiaca :p
U nas wszystko dobrze, mój Śmieszek skończył 5 mies tydzien temu, do tego przygotowania do slubu ida pelna para. Wole miec wszystko wczesniej niz czegos zapomniec. ( obraczki, zaproszenia, podziekowania, pod koniec mies suknia, pozniej garnitur i reszta duperelkow) do nowego roku spokoj, a w miedzy czasie jeszcze Stasia roczek bede musiala przygotowac, wiec glowa pelna :)
Wczorajsze wymiary i waga : 7600 i niby 65 chociaz sie tak wyginal ze w to nie wierze :p

POZDRAWIAMY CIOTECZKI :**
Zobacz załącznik 644314 Zobacz załącznik 644315Zobacz załącznik 644316
 
Hej :-) atrakcji ciąg dalszy już nawet się nie denerwuję bo już brak mi sił na nerwy :-D rano lecimy z Kubą do auta, a ten paskud się nie otworzył :wściekła/y: no co za pech, teraz pewnie będzie trzeba szybę wybić żeby się do środka dostać bo innej opcji nie ma :no: dobrze, że tata i braszka mają auto to zawiozłam Kubę na przystanek.

susel tak mój brat już w domu jak na razie funkcjonuje, ale co pół roku gastroskopia :sorry2:. Senność... skąd ja to znam :-D

benfica no raczej odmówić nie może bo jako jedyny w firmie ma wyższe wykształcenie. Szef wysłał go dodatkowo na kurs pedagogiczny pewnie ze względu na tych uczni których wziął na praktykę. Nie wiem jak z tymi zajęciami w szkole bo jak na razie ich nie ma i wydaje mi się, że te zajęcia będą odbywać się w firmie właśnie na tych praktykach. No nie wiem sama :baffled: zielona jestem.
ludzik to mówisz, że poranne ćwiczenia zaliczone? :-D no i dobrze :tak: ja po takim wieczornym ćwiczeniu wylądowałam na porodówce o 3 w nocy :tak:
gośka03 no to fajnie że masz dobre wspomnienia z porodówki :tak: ja mimo, że mam wysoki próg bólu bardzo źle wspominam porodówkę, bóóóóóóóóóóóólllllll jakiego nigdy wcześniej nie doznałam :-D

cyntia ale fajny brzusio :tak:
 
Madziulek, ślicznie uśmiechnięty szkrab:)

Cyntia piękny brzusio, jesteś mega zgrabna, a nam ze zdjęciami oto właśnie chodziło, aby było na nich widać miłość i nasze szczęście, bardzo nie chciałam takich z nagością i sztucznych pozowanych:)

Generalnie powiem Wam, że w ogóle nie wiem bo jak oni tak będą dzwonić to ja pewnie w końcu wyłączę telefon lub przestanę go odbierać, bo do cholery ile razy można powiedzieć, ze już bym chciała urodzić i czuję się dobrze:) i jeśli wczoraj było mi ciężko z tym brzuszkiem to dziś jest tak samo:)

Ewka, a jak to jest kto ma podpisaną umowę ze szkoła, Twój mąż czy firma, bo jak tylko Twój mąż to firmie nic do tych pieniędzy, bo jak on i firma to firma też pewnie dostaje kasę za tych uczniów. Jakaś masakra takie działanie.
 
Ludziku - w pierwszej ciąży zapowiedziałam że utłuke jak ktoś zadzwoni przed 1.05 i spyta czy juz urodziłam. Tak więc albo znajomi się posłuchali albo nie spodziewali się że 19.04 w drodze do pracy dostaną miłego smska:laugh2: szczególnie że nikt oprócz taty nie wiedział że do szpitala jedziemy a było to w 38t1d/2d

Madziulek - super że pamiętasz o nas i pokazujesz jak Stasinek już urósł , wcześnie ruszyliście z przygotowaniami do ślubu :szok:

MamaTomeczka - gdzie ześ się tak dorobiła i jak noga? Co do nocek Ani to jak cżłowiek wyspany to więcej zniesie :-p a na wywiadówkę to pójdziesz innym razem.
Na basenie jestem jako pomocnik do przebierania i suszenia włosów bo dzieciaki mają dosłownie 15 minut na wyjście :wściekła/y:chłopcy daja radę a dziewczyny włosy długaśne....
 
Iwo, ja właśnie też bym chciała uniknąć informacji, że jedziemy/jesteśmy w szpitalu, bo po co oni maja się denerwować ile to trwa i takie tam. Dowiedzą się, jak się urodzi i tyle:) bo jeszcze co niektórzy będą dzwonić i pytać, jak tam rozwarcie...:)
 
Iwo kupuje wszystko bo w kwietniu konczy mi sie macierzynski i pozniej byloby ciezko, a tak lezy i jesc nie wola, a ja mam problem z głowy :) Raczej jestem osoba ktora nie zostawia nic na ostatnia chwile ;)
Mój Staś jak skończył 1.5 mies przesypiał po 9-10 czasami 12h az do 4.5 miesiaca. Od dwoch tygodni budzi sie chociaz raz na butle ale pozniej od razu zasypia, wstaje po 7.00, pozniej kima do 9,30-10, mleko i znow kima do 12-12.30. Ciezko sie przyzywczaic do wstawania ale daje rade :)
 
Witam :-)

Suselku no portami trzeslam nie powiem, ale juz za mna wiec jest super.

Ewka :-/ szok nie wiem jak mozna tak postapic. Zwykla chamowa. Jakies kroki w zwiazku z tym podejmiecie?

Gosia i Cyntia macie boskie brzuchy. Poprostu boskie :-D :-D

Ja poprosze mnie dodac do tego watku jesli to nie problem.

Cyntia te twoje braxtony to kaprysne cos sa ostatnio ;-)
Nie wiem gdzie ty masz te twoje 20 kg ??????

Madziulek piekny smieszek.

MamaTomeczka ja ostatnio nie poszlam na wywiadowke, doszlam do wniosku ze wole zadzwonic do wychowawcy i dowiedziec sie wszystkiego w streszczeniu bo chyba bym tam jajo zniosla. Nie strasz Cynti kot to madre zwierze czuje ze cos jest na rzeczy. Nie wskoczy na pewno :-)

Ja dzis mam wolne. Cudowny dzien. Nic nie musze robic. Pojechalam sobie do sklepu i kupilam takie slodziaki dla Ignasia na przecenie, że szok. Nie moge sie doczekac kiedy bede go mogla w to ubrać :-) wiem crazy. Ale tyle lat czekalam na drugie dziecko ze przezywam jakby pierwszy raz. A moj syn tez mowi ze wlasciwie to doczekac sie nie moze ;-)
 
reklama
MamaTomeczkaiAni dziekuje!!!

Wszystkie macie tak cudowne Malenstwa ze jsk wchodze na zamkniety to od razu banan na buzi :))

Cyntia wywalczylam dzisiaj kartke z potwierdzeniem ubezpieczenia bo okazalo sie ze oni mi ubezieczenie wycofali i dzisiaj jak podpisalam na nowo umowe to od dnia zlozenia wypowiedzenia ubezp. Bedzie sie liczyc. No ale m@m kartke i moge w koncu isc do gina. Wybralam kobiete polke i wszystko jej opowiem na pierwszej wizycie i zobaczymy co zaleci .. jak mnie oleje to pojde do innego gina .. tak tarczyce badalam i tf 3i 4 i wszystko w normie lacznie z prolaktyna ob i morfologia :) ale czuje tak jak piszesz ze tych moich badan to pewnie bedzie multum .. no ale ja tak wewnetrznie czuje ze problem tkwi we mnie ... dlatego ja zaczne a jak sie okaze ze ok to P nie bedzie mial wyjscia niestety ..
 
Do góry